Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

ÇERKEŞ'TE TRAFO İŞGALI

ÇERKEŞ CADDELERİNDE DİZ BOYU TRAFO REZALETİ

ÇERKEŞ'TE TRAFO İŞGALI
Advert

İlçemizde elektrik telleri yer altına alınsın görüntü kirliği bitsin istedik, kaldırımları yolları caddeleri yapmaya başladık.

 Çerkeş güzelleşsin diye Çankırı’nın tek ve ilk trafiğe kapalı caddesini yapıldı, yapıldı ki insanlar rahat gezsin diye.

 Yani sevgili Çerkeşliler belediye caddeleri güzelleştireceğim diye uğraşırken Caddelere bulunan elektrik trafosu çok kötü bir görüntü ile hayal kırklığına sebep oldu. Üstelik yaya kaldırımını maalesef iyice daraltı. Üstelik esnafın dükkânın önünü kapatarak ilçede görünümünde bozuyor.

En önemlisinde ilçedeki yaya vatandaşlarımız için tehlikeler yaratıyor.

Çektiğim bu fotoğraflarda da net bir şekilde görülebileceği gibi cadde girişinden tutunda caddenin ortasında yanında her yerde düzensiz kaba bir şekilde Kaldırımı işgal eden elektrik trafosunun daha özenle tekrar düzenlenmeliydi.

Çerkeş’in merkezinde caddelerin altı kaval üstü şişhane! Oldu.

 

 Ey BAŞKENT EDAŞ paranı mı vermediler?

 Kimi özen ile duvar dibinde kimisi kaldırımın ortasında neden özensiz rasgele yaptınız.

Kaba saba yüksek oysa daha estetik yapılamaz mıydı?

Caddelere paralel olarak montaj yapılan, görsel kirlilik oluşturması yanı sıra can güvenliğini tehlikeye atan ilerleyen zamanlarda reklam tabelaları gibi kullanılacak olan trafolar vatandaşların tepkisini çekiyor.

Kaldırımı işgal eden ve görüntü kirliliğine yol açan elektrik trafoların uygun bir şekilde duvar dibine ve naklinin yapılması ve böylece yaya kaldırımın genişletilmesi  ve görüntünün iyi bir hale gelmesi için ilçemizin belediye başkanımız Hasan SOPACI'dan ilçe Kaymakamız SERVET GÜNGÖR'den ve sivil toplum kuruluşlarının  girişimlerini bekliyoruz. ŞEHRİMİ ÇİRKİNLEŞTİRME BAŞKENT EDEAŞ

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
yeni mahalle hizmetsiz kalıyor başkanım     2018-08-02 sayın başkan .çalışmalarınızı ç erkeş için yaptıklarınızı ilgiyle izliyoruz.altyapı sorunlarına el atmayanların günahları sizin üstünüze kaldı sizde allah var üstesinden gelmektesiniz.ama fidanlık yoluna kaldırım vsç.yapıyorsunuz ama yeni mahalleye hiç hizmet girmeyen ara sokaklar var.kaldırım önce buraların hahkıdır diye sanıyorum.şehrin içindeyiz yenimahalle olarak.burdan mahalle muhtarınıda göreve çağırıp yeni mahallenin haklarını savunmalı diye düşünmekteyim.iyi çalışmalar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018
KURBAN BAYRAMI MESAJLARI
KURBAN BAYRAMI MESAJLARI