Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

VEKİLİN DANIŞMANINaUTANÇ VERİCİ ŞUÇLAMA

Yani küçük balık kokmuş ve büyük balıkların yanında inşallah onlarıda kokutmaz. Sakın bu haberi kimse örtbas etmesin kokusu Çerkeş’e geldi.Aklansın gelsin.

VEKİLİN DANIŞMANINaUTANÇ VERİCİ  ŞUÇLAMA
Advert

Çankırı'da çok sayıda kişiye para karşılığında sahte diploma temin ettiği iddia edilen Nebi Yiğitoğlu gözaltına alındı. Edinilen bilgiye göre; bir ihbarı değerlendiren Çankırı Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü (KOM) ekipleri, Yiğitoğlu’nun geçmiş dönemlerde birçok kişiye sahte diploma temin ettiği bilgisine ulaştı. Çankırı Cumhuriyet Savcılığı'nın talimatı ile düğmeye basan ekipler, Nebi Yiğitoğlu’nu sabah saatlerinde Çankırı’da gözaltına aldı.

Emniyet KOM Şubede sorgulanan Yiğitoğlu, akşam saatlerinde çıkarıldığı mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Yiğitoğlu, Çankırı eski Belediye Başkanı İrfan Dinç’in de bir dönem danışman kadrosunda bulunmuştu.

Milletvekili Akbaşoğlu ile dayı çocukları olan Yiğitoğlu, Akbaşoğlu’nun Çankırı’dan gelen talepleri yakından takip eden isim olarak da tanınıyordu. Akbaşoğlu, Yiğitoğlu’nu Çankırı’daki program ve çalışmalarında yanından bir an olsun bile ayrılmayan isim olarakta biliniyor. Biz kime güvenelim? milletvekilinin danışmanı iş takip edecek. Bizler halk olarak vekilimize  bu vatandaş kanalı ile sorunlarımızı ileteceğiz .peki söyleyin siz artık bu insana güvenebilir misiniz. Yani küçük balık kokmuş ve büyük balıkların yanında inşallah onlarıda kokutmaz. Sakın bu haberi kimse örtbas etmesin kokusu Çerkeş’e geldi.Aklansın gelsin.
 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018