Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

BU KARAR KURŞUN ACISINDAN BETER.

KARAR ÇANKIRI'DA İNFİAL YARATTI.

BU KARAR KURŞUN ACISINDAN BETER.
Advert

 

Size bu haberi eşinizle alışverişe çıkmış gibi empati yaparak okumanızı tavsiye ediyorum. Üç kendini bilmez sarhoş bağıra bağıra küfürlü şekilde şehrin ortasında kavga ediyor.

İçlerinden biri silahını çıkarıp masum birini vuruyor yetilmiyor bir kez daha silahını ateşliyor yine vuruyor,  sonra o kavga edenler kendi kavgalarını bir kenara koyup kaçıyorlar. Vurulan insanlar yaşam mücadelesi veriyor. Vurulansa masum dünyanın en iyi Ilgaz’ın annesi olan belediye başkanımızın eşi Naz Hanım Çayır’ı vuruyor.

Bu kavgayı yapan halkın huzurunu bozan bu üç adam güvenlik görevlilerimiz jandarmamız tarafından yakalanıyor. Âmâ sadece biri tutuklanıyor diğer iki şahıs serbest bırakılıyor.

İşte bu karar tüm ILGAZ’da ardından tüm ÇANKIRI’da infial yarattı

Oysa ki başkanın ifadesi alınmadan yaralananların ifadesi alınmadan üstelikte Daha doktor raporu gelmeden kavgaya karışan bu şahısların bırakılması canımızı kurşundan daha fazla yaktı.

Hani diyorlar ya ateş düştüğü yeri yakıyor Naz Hanım ÇAYIR ve Ilgaz CHP ilçe başkanı Ufuk GEYİK ailesini düşündünüz mü?

Bu kararı verenler yasalarımız gereğini yaptığına inancımız tam .Ama bu olay aynısı o kararı veren hakim veya savcının başına gelseydi ne olurdu?

Ey yetkililer sarhoş olmak uyuşturucu kullanmak kendimde değildim demek ceza indirimi gerektirmemeli bilakis artırmalı

Ayıkken beyefendi rolleri, kavga çıkarınca "yok sarhoştum", deyip kurtulanlar yok öyle...! ADALET ER GEÇ TECELLİ EDECEK. Haydi Ilgaz başkanına ve Naz Hanım’ın yanında olma vakti.

Çerkeş vuslat okurları Şimdi ulu orta yerde içki içenler ile mücadele etme zamanı. Huzuru  bozan bu tür insanları 155 BİLDİRELİM

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mustafa çetin     0000-00-00 Baskanımın eşine ve ufuk kardeşimize geçmiş olsun Rabbimden şifalar diliyorum .olayi yapanlarında Allah belalarinı versin .ceza vermeyen yargiyı da kınıyorum.
Hasan Güler MHP ilçe bşk     0000-00-00 Arif Çayır başkanımız ve sevgili eşine, CHP ilçe başkanına geçmiş olsun. Allah bir daha böyle menfur olaylar yaşatmasın. Tez zamanda şifa versin Rabbim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018