Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

ETİMESGUT'DA ÇANKIRI'LILAR İFTARDA BİR ARAYA GELDİ SALON DOLDU TAŞTI

ETİMESGUT'DA ÇANKIRI'LILAR İFTARDA BİR ARAYA GELDİ SALON DOLDU TAŞTI
Advert

Etimesgut Çankırılılar Derneğinin tarafından gerçekleştirilen iftar programlarında Ankara Etimesgut’taki Çankırılılar bir araya gelerek iftar yaptı.

İftar sofralarında Çankırılı Etimesgut sakinlerini yalnız bırakmayan Enver DEMİREL, Erkan HABERAL, Fatih ÇETİNKAYA, Etimesgut belediye başkan Yrd. Ayhan ÜNAL bey ve  Cemal SATILMIŞ Çankırı dernekler federasyonu Adem CAN ,Çerkeş dernekler federasyonu, Durali KARAPINAR, Şabanözü dernekler federasyonu Muammer ERDOĞDU, Sincan Çankırılılar Dernek Başkanı Necati ÜLKER  Milletvekili adayları  Şükrü ARPACI,Haydar DURAN,Mehmet KARAKOÇ Etimesgut belediyesi başkan yardımcıları,Etimesgut belediyesi meclis üyeleri

Etimesgut Çankırılılar Dernek başkanı Şenel Yalçın vatandaşlar ile tek tek ilgilenerek, Ramazan aylarını tebrik etti. Çankırıların  hep böyle birlik beraberlik içinde olmalarını istedi. Şenel YALÇIN Konuşmasında “Etimesgut  Belediyemiz tarafından her yıl düzenlenen Anadolu günleri festivalimizde ve ramazan programlarımızda  Çankırı’mızı ve Çankırı kültürünü en iyi şekilde temsi ettik ve etmeye devam edeceğiz.

Bu birlikteliğin daha kuvvetli olması için Etimesgut’ta ikamet eden 22.500 Çankırılı hemşerimize ulaşıp birlik ve beraberliğimizi daha güçlü hale getirmeyi hedefliyoruz, ”Dedi

 Yaklaşık 1000 kişinin katıldığı iftar programda Tasavvuf Sanatçıları sahne aldı. Semazen gösterileri vatandaşların büyük beğenisini topladı.

Şimdi sizlere şenel YALCIN’IN konuşmasını tamamını sizlere sunuyoruz.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018