Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

VAKİT ÇANKIRI VAKTİ VAKİT ÇERKEŞ VAKTİ

 VAKİT ÇANKIRI VAKTİ VAKİT ÇERKEŞ VAKTİ
Advert

“HALKIMIZ BİZE SAHİP ÇIKACAKTIR”
24 Haziran tarihide yapılacak olan 27. dönem milletvekilleri seçimlerinde Ak partiden’den milletvekili adayı olan Salim Çivitcioğlu, Çankırı ve özellik ile Çerkeş  halkının Ak partili adaylarına her seçimde sahip çıktığını, il başkanlığı döneminde de yalnız bırakmadığını, 24 Haziran tarihinde yapılacak seçimde de sahip çıkacağını söyledi. Seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Ak parti milletvekili adayı Salim Çivitcioğlu’na vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Seçim startının verilmesi ile birlikte her gün bir ilçede halk ve esnaflar ve köyler  ile iç içe olan Ak parti’li adayı Çivitcioğlu, seçmenlere yapamayacakları hiçbir sözü vermiyor. Milletvekili seçilmeleri halinde kapılarının tüm Çankırı ve Çerkeş halkına her zaman açık olacağını söyleyen Çivitcioğlu , şu partili veya bu partili diye ayrım yapmadan hizmet vereceklerini belirtti.

Daha  sonra Çerkeş belediye başkanının Çerkeş´deki tüm muhtarları bir araya getiren iftar program düzenledi. yemeğe 26 .dönem vekili Hüseyin FİLİZ , Milletvekili Adayı Salim Çivitcioğlu, AK PARTİ adayını yalnız bırakmayan İLİM Yayma cemiyeti başkanı Musa ÇAGLAR,Sacak Belediye Başkanı Ramazan YARIM ve partililer muhtarlar katıldı.

Çerkeş´in 52 köy ve  ilçe mahalle muhtarları ile bir araya gelen  Çivitcioğlu onların istek ve düşüncelerini aldı.Toplantıya katılım ve ilginin bir hayli yüksek olduğu gözlendi.

Toplantı konusunda bilgi veren Ak parti ilçe başkanı,Recep GÜNEY “çerkeş ilçemizin 52 Köy ve  ilçe muhtarlarının katılımı ile gerçekleştirdiğimiz iftar yemeği harikaydı. Muhtarlarımızın yoğun katılımı  ilçemizin  partimize olan inancının adeta bir göstergesi gibiydi. Gösterdikleri teveccüh için bütün Muhtarlarımıza teşekkür ediyorum."Dedi. 

Bazı  mahalle muhtarlar yemeklerin önlerine gelmemesinden dolayı iftarı protesto ederek ayrıldığı gözlendi.

ŞİMDİ SİZE AK PARTİNİN ŞEÇİM GEZİSİNİ VE İFTAR PROGRAMINI SUNUYORUZ  

 

 
 
 
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
editör:     2018-06-02 haberde yalan ve iftira yoktur .madem yalan ve iftira var mahkemeye verin lütfen yaptığınız eylemin arkasında adam gibi durun çerkeş vuslat habere iftirayı siz atmayın muhtar rumuzlu kardeşim turan demir
protesto değil de ne?     2018-06-02 sayın muhtar oraya kadar gelip de yemeği yemeden gitmenin adı protestodur .sebeb ne olursa olsun . maden tırsıyorsunuz artislik yapıp yemeği terk etmeyeceksin bu protestonun adı yemeği prostodur .korkmayın yemek yemedi diye siz partiden atmazlar her şey İYİ OLACAK yeni adresinize gelin
Muhtar     2018-06-02 Protesto edecek adam oraya yemeğe gelmez. Biz bu partiye gönül vermiş adamlarız yalan söyleyip ifatira atmayın.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
HASAN AYRANCI ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİNE REKTÖRÜ OLMAYI HAK ETMİYORSUNUZ.
HASAN AYRANCI ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİNE REKTÖRÜ OLMAYI HAK ETMİYORSUNUZ.