Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

İSTASYON MAHALLESİNDEKİ ÇOCUK PARKI HİZMETE GİRMEDEN VİRANE

BU AYIP ÇERKEŞ’LİYE YETER. Ey Çerkeş halkı oradaki bira şişesini atanlar, çöp atanlar, oturma masasına zarar verenler, İzmir’den, Ankara’dan gelmedi, oraya zarar verenler bizim vatandaşlarımız.

İSTASYON MAHALLESİNDEKİ ÇOCUK PARKI HİZMETE GİRMEDEN VİRANE
Advert

Çerkeş İstasyon Mahallesi’nde bulunan Çocuk Parkı’nın durumu maalesef içler acısı bir halde.
Çocuklarımızın oynadığı ve uzun zamandır temizlenmeyen zemin kumunun içindeki cam parçaları, poşetler ,yiyecek artıkları hayvan pislikleri orada hiçbir şeyden habersiz oynayan çocukların sağlığını büyük ölçüde tehdit ediyor.

BELEDİYE DAHA NE YAPSIN

Belediye buraya masraf ederek Çerkeş’imiz sokağımız ve mahallemiz daha yaşanır hale gelecek diye hiçbir masraftan kaçınılmıyor. Buradan belediye yetkililerinden ricamız bir an önce parkın tamamlanması ve çocuklarımız için fedakârlıklarının devam etmesidir.

BU AYIP ÇERKEŞ’LİYE YETER

Belediyenin  çocuklar oynasın eğlensin diye yaptırdığı çocuk parklarını yakıp, dökenler, oyun aletlerine zarar veren.

Çevresini kirleten insan olmazlar. Çocukları oyun alanlarında kirleten kıran dökenler. Yazık değil mi? devletin malına zarar vermeye utanmıyorlar mı?

Ey Çerkeş halkı oradaki bira şişesini atanlar, çöp atanlar, oturma  masasına  zarar verenler, İzmir’den, Ankara’dan gelmedi, oraya zarar verenler  bizim vatandaşlarımız.

 HALKIMIZ ARTIK BİLİNÇLENMELİ

 Halk için yapılan hizmetlerin yine halk tarafından korunması gerektiğini belirterek “ Vatandaşlarımız yapılan tüm hizmetlere sahip çıkmalı ve korumalıdır. Kamu malına zarar verenleri gördüklerinde mutlaka uyarmalı ve aynı zamanda polise haber vermeli. Çünkü devletin malı herkesin ortak malıdır ve mutlaka korunmalıdır.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Münihten sevgiler     2018-05-29 orada oturanlar bi zahmet sahipçıksınlar.ellerine eldiveni geçir şenlik havasında parkı temizle süpür.iki tane ağaç dik.Almanyada Danimarkada çevre bilinci böyle başlamış.
galip kantepe     2018-05-29 tek şuçlu ,hasan paşa çerkeşe bir şeyler yapmaya çalışıyor. sonra size yıkın diyor her halde yok yok tek şuçlu bu haberi yapan turan bey size park bahçeleri yağmalayın dedi her halde
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
HASAN AYRANCI ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİNE REKTÖRÜ OLMAYI HAK ETMİYORSUNUZ.
HASAN AYRANCI ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİNE REKTÖRÜ OLMAYI HAK ETMİYORSUNUZ.