Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

ÇAN-DEF'DEN MUHTEŞEM 10 BİN KİŞLİK İFTAR

ÇAN-DEF'DEN MUHTEŞEM 10 BİN KİŞLİK İFTAR
Advert

Çankırı Dernekler Federasyonu ve Çankırı Vakfı'nın her yıl düzenlediği ve geleneksel hale gelen iftar programında  katılım 2 katına çıktı .Çandef Gen.Bşk.Sn.Zeynettin Aydın 'ın önderliğinde bir ilk yaparak hedefleri büyüterek 5.bin  kişilik Maltepe Gülsuyu Stadında büyük Çankırılılar iftar programını organize etti ama katlım o kadar yüksekti ki katılım 10bini buldu.

 

 

Istanbul’daki  Çankırı’lılar  bir araya gelerek iftar programına katıldı . 5 bin kişilik olarak düşünülen her ihtimale karşılık  7 bin kişilik yemek yaptırılan iftar  programına hemşerilerimizin yoğun ilgisinden dolayı katılım 10.000 kişiye ulaşınca  aksaklıklar oldu.

 

Çan –def yaptığı iftar programı İstanbul’da birlik ve beraberlik açısından çok önemli idi

Çan –def başkanı Zeyneyttin Aydın sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı.aydın mesajında "Büyük ÇANKIRI iftarına katılımlarıyla bizleri yalnız bırakmayan Sn. Milletvekillerimize, Sn. Belediye başkanlarımıza, Sn. Kaymakamlarımıza, Sn. Dernek başkanlarımıza,Sn. Sivil toplum kuruluşu yöneticilerimize, Sn ilçe başkanlarımıza, Sn. Bürokratlarımıza Sn. Müdürlerimize, Sn. Muhtarlarımıza, Sn. Basınımıza velhasılı uzaktan yakından iftar programımıza katılan Hanımefendilere, Beyefendilere Geleceğimizin teminatı sevgili gençlerimize ve çocuklarımıza, orayı hınca hınç dolduran bütün misafirlerimize, Bizleri yalnız bırakmadıklarından ve katılımlarından dolayı çok teşekkür ediyoruz.

İftarın mimari hayır sever iş adamlarımıza, bizlere verdiği katkılarından dolayı ayrıca teşekkür ediyoruz. (RABBİM ticaretlerini rentebul eylesin)

Katılımın çok fazla olmasından dolayı oluşan aksaklıklardan dolayı herkesten ayrı ayrı özür diliyorum, bunu bir ilkin başlangıcı olarak kabul etmelerini ve ALLAH C.C. nasip ederse önümüzdeki sene çok daha kalabalık çok daha profosyonel bir şekilde yapacağımızın sözünü veriyorum.

Yönetim kurulu üyesi Arkadaşlarımada ayrıca teşekkür ediyorum, 20 gündür geceli gündüzlü çalıştılar, emeklerine ve yüreklerine sağlık.

Herne kusurumuz kabahatimiz olduysa affola diyor bütün kamu oyunu saygıyla selamlıyorum."dedi

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
HASAN AYRANCI ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİNE REKTÖRÜ OLMAYI HAK ETMİYORSUNUZ.
HASAN AYRANCI ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİNE REKTÖRÜ OLMAYI HAK ETMİYORSUNUZ.