Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

HASAN AYRANCI ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİNE REKTÖRÜ OLMAYI HAK ETMİYORSUNUZ.

HASAN AYRANCI ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİNE REKTÖRÜ OLMAYI HAK ETMİYORSUNUZ.
Advert

Rektörü: Prof. Dr. Hasan Ayrancı

Kuruluş tarihi: 2007

Bulunduğu il: Çankırı

Akademik birimleri: Edebiyat, Fen, Mühendislik, İslami İlimler, Güzel Sanatlar, İktisadi ve İdari Bilimler, Orman, Sağlık Bilimleri olmak üzere 8 fakültesi, 4 enstitüsü, Ilgaz Turizm Otelcilik Yüksekokulu, 5 MYO’su var.

Öğrenci sayısı: 12.983 öğrencisi var. 

Akademik personel sayısı: 23 profesör, 53 doçent, 193 yardımcı doçent, 97 öğretim görevlisi, diğer alanlarda 254 olmak üzere toplam 653 akademik personeli var. 

Yurt olanakları: KYK’ya ait yurtlarda barınma imkânı var. 

 Bir rektör düşünün her şeyi var ama elindeki imkânları bile kullanmaktan aciz Çerkeş’te MYO boş. tirilyonluk bina çürüyor.ve senin umurunda bile değil. Çankırı öğrenci sayısı 13 bin. İçler acısı ama kimse rektöre Hasan ayrancıya hesap soramaz çünkü rektörümüz cumhurbaşkanımız atadı. Vur çatasın vur patlasın eğlenceye tam gaz devam ben olsam rektörün yerine milletvekili adayı olurdum e ne de olsa torpilli

Öte yandan bizim Karatekin ünivresitesi ile hemen hemen aynı yıl kurulan Karabük Üniversitesi’ne  ve Burhanettin Uysal rektörlüğündeki üniversite ne hale gelmiş bir bakalım. 

 Karabük Üniversitesi’nde özel yetenek sınavları ile öğrenci alınan bölümler haricinde, lisans ve ön lisans olmak üzere 9 Bin 500 olan kontenjana 7 Bin 300 öğrenci yerleşerek doluluk oranı yüzde 76 olurken 2017 LYS sonuçlarının açıklanmasının ardından Karabük Üniversitesi’nin öğrenci sayısı 56 bini aştı.

Onun içindir ki; KARABÜKTE İSMİ CADDELERE VERİLDİ Onun içindir ki ;Konyalı rektörü Burhanettin Uysal bugün Karabük milletvekili üniversiteden önce Karabük göç veren bir ilidi .gelen rektörler ile göç alan il yaptı ve işte rektör bir ile böyle hayat verdi.

Bizim rektörümüz Ayrancı Çerkeş için böyle düşünüyor,mu bakalım ne diyor ki" Önümüzdeki manzara iç açıcı değil. Oradaki binayı açsan bayağı personel - araç masraf harcanıyor. Oraya yeni bölümler bulup işleyecek bir şeyler yapalım. Şuanda oluşan tablonun sağlıklı olmadığı ortada. Sistemi devam ettirmek lazım. Açtığımız yeri kapatacak değiliz. Makul bir bölüm var mı, nasıl olur?  Onu üzerinde çalıma yapılıyor. Çerkeş'in avantajları da var. Kalabalık nüfusa sahip eski bir ilçemiz. Öğrencinin okuyabileceği bölüm açabilirsek  devam edeceğiz. Açık ve net söylüyorum şu hali ile Çerkeş MYO yürümez." dedi.​

Sorunu çözün eğlenceden başınızı kaldırın da Çerkeş MYO NASIL YÜRÜR ONU DÜŞÜNÜN.

Şimdiye kadar ÇKU ait haberleri aylık olarak düzenli gönderen üniversite REKTÖRÜ Eleştirdik diye bizleri reklam ile cezalandırmaya kalktı. Ama Çerkeş vuslat haber gazetesi her zaman doğruları yazmaya eleştirmeye devam edecek.

Çerkeş’e üniversite açılıncaya kadar mücadelesi sürecek

Mesleğinizde çok başarılı olabilirsiniz hatta dünyanın en iyi avukatı da olabilirsiniz.

Ama iyi bir rektör olamazsınız, SAYIN HASAN AYRANCI ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİNE REKTÖRÜ OLMAYI HAK ETMİYORSUNUZ.

YANİ ÇERKEŞ VUSLAT OKURLARI " KARABÜKÜN REKTÖRLERİ ALLAHIN LUTFU. ÇANKIRI’NIN REKTÖRLERİ BİZE ALLAHIN CEZASI ."

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018