Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

AK PARTİ ADAYI AK PARTİYİ YERDEN YERE VURDU

Ama Mustafa Genç sen eleştirilerinde % 100 haklı olabilirsin ama bunu sosyal medyada eleştiremezsin.

AK PARTİ ADAYI AK PARTİYİ YERDEN YERE VURDU
Advert

Çankırı’nın ve ilçelerinden siyasi partilerden aday adayı olan, sayıları 30 bulan milletvekili aday adayı sosyal medyada tabiri caiz ise cirit atıyordu. Her yerde çalışması, anlatmaları göze girme çabası, ama illa milletvekili adayı olabilmek hem de seçilebilme şansı olan bir sıradan aday olmak için kıvranan 25-30 kişi sürekli paylaşım yapıyor bu paylaşım sırasında bizim yazdığımız fikirlerden de faydalanıyorlar zaten faydalanılsın diye yazıyoruz.

Ama ben gazeteciyim eleştiririm.

Ama Mustafa Genç sen eleştirilerinde % 100 haklı olabilirsin ama bunu sosyal medyada eleştiremezsin. Kendi partisini eleştiren sırf milletvekili olmak için  kendi partisi  eleştiren bu vekil adayı madem Ak parti bu kadar beceriksiz neden her seçimde aday olup eleştiriyorsun.

Demek ki  bu türden adayların derdi partisinin  davası değil milletvekili olmak milletvekili kıyağından yararlanmak .Biz gazeteciyiz üniversitemizin geri kaldığını biz söyleriz.

Çankırı’nın geri kaldığını biz söyleriz. Ama sen o davanın adamısın söyleyemezsin ha söyledin o senin en doğal hakkın o zamanda  partiden aday olmayacaksın, muhalif partiden aday olacaksın. Biz seçmenleri keriz mi sandın. utanmadan sıkılmadan birde “vekil olunca inşallah genel merkezin taktirini alarak her şeyi beraber çözelim diyor .”15 senedir Ak parti vekilleri taktir allamamış da sen mi alacaksın bu sayın Filiz’e sayın Akbaşoğlu’na .sayın Şahin’e, sayın Akbak’a,sayın Özdemir’e hakaret değilmidir.

Bu yazılardan eleştirilerden sonra asaletim yeter diyorsun ,doğrudur, yanlıştır  biz bilemeyiz , nasıl asaletse ,eleştiriden sonra aseletten bahsetmeniz ASALETSİZ Olduğunu ispat etmez mi?

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018