Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

ÇANKIRI VALİSİ Hamdi Bilge AKTAŞ DEVLETİN KAPISINI ARDINA KADAR AÇTI

ÇANKIRI VALİSİ Hamdi Bilge AKTAŞ DEVLETİN KAPISINI ARDINA KADAR AÇTI
Advert
Devletle vatandaş arasındaki karşılıklı iletişim ve güveni arttırmak ve vatandaş memnuniyetini hedefleyen Açık Kapı Projesinin ilimizdeki uygulaması çerçevesinde Valiliğimizin Halk Kapısındaki ilk odada tesis edilen Açık Kapı Bürosu hizmete başladı.
 
Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ’ın katılımıyla açılışı gerçekleştirilen Açık Kapı Hizmet Bürosu’nun açılışına Vali Yardımcıları Abdullah ASLANER, Zeki KARACA, İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi ŞEKER, daire müdürleri ve personeller katıldı. 
Uygulamaya 5 etap halinde konulan ve 1. Etap uygulaması 15 Aralık 2017 de başlayan Projede Çankırı, 15 İlle beraber 4. Etapta yer almaktadır. 8 Mart 2018 Perşembe günü yapılan Bilgilendirme Toplantısı ile başlayan süreç, Büroda görev yapacak 5 kişinin seçimi, onların Kızılcahamam ve İstanbul’da eğitimleri ve nihayet Açık Kapı Bürosunun hazırlanması ile sona erdi.
Vatandaşla en üst düzeyde iletişimin kurulması, taleplerinin etkin ve hızlı bir şekilde alınarak takip edilmesi ve sonuçlandırılması amacıyla oluşturulmuş bir uygulama olan Açık Kapı Bürosu’nda vatandaşın talepleri elektronik olarak alınacak, yapılan başvuruların süreç ve sonuç bilgileri 7 gün içerisinde kısa mesaj ile vatandaşlarımıza bildirilecek. 
 
Başvurular esas olarak, Açık Kapı Bürosu’ndan yapılacaktır. Ayrıca; Valiliğimizin resmi sitesinin üst menüsünde yer alan Açık Kapı başlığından, internette açikkapı.gov.tr adresinden ve cep telefonlarına indirilecek açikkapı uygulamasından da yapılabilecektir.
Hamdi Bilge AKTAŞ ÇANKIRI VALİSİ Hamdi Bilge AKTAŞ Açık Kapı Projesi
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018