Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

ÇERKEŞ KAMUOYUNA DUYURU

          ÇERKEŞ KAMUOYUNA DUYURU
Advert

                                        ÇERKEŞ KAMUOYUNA

 

ÇERKEŞ VUSLAT HABER'İN İNTERNET SİTESİNDE YAYINLANAN BİR HABERDE;

 ''ÇANKIRI İL ÖZEL İDARESİ-ÇEVRE KORUMA VE KONTROL MÜDÜRLÜĞÜ YENİKÖY VE BELKAVAK KÖYLERİNİ İLGİLENDİREN 26.03.2018 TARİHLİ NAZIM VE UYGULAMA İMAR PLANI ASKI İLANI'NI İÇEREN RESMİ BİR YAZI PAYLAŞILARAK BUNUN NATA  HOLDİNG TARAFINDAN BÖLGEYE YAPILACAK ÇİMENTO FABRİKASIYLA İLGİLİ OLDUĞU  ANLATILMIŞTIR.''

BU HABER GEREK ÇERKEŞ'TE GEREKSE ANKARA VE İSTANBUL'DA İKAMET EDEN ÇERKEŞLİ HEMŞEHRİLERİMİZ ARASINDA ŞOK ETKİSİ YAPMIŞ, ÇERKEŞ'İN DOĞAL YAPISI KAYBOLACAK MI KAYGISI OLUŞMUŞTUR.

HEMŞEHRİLERİMİZ ARASINDA KONUŞULANLAR İNTERNET ARAŞTIRMALARINA DAYALI OLUP KONUYU BİLEN UZMAN KİŞİLERCE YORUMLANMIŞ BİR BİLGİ DEĞİLDİR.

NE YAPMALIYIZ?

KULAKTAN DOLMA BİLGİ YERİNE KONUNUN UZMANLARINCA YAPILACAK DEĞERLENDİRMELERLE BÖYLE BİR FABRİKANIN GETİRİSİ VE GÖTÜRÜSÜNÜ ÖĞRENMELİYİZ. ÖĞRENDİKLERİMİZİ KENDİ  AKIL SÜZGECİMİZDEN GEÇİRDİKTEN SONRA NE YAPACAĞIMIZA KARAR VERMELİYİZ.

BU NEDENLE:

23 NİSAN 2018 PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 15 00 DE ÇERKEŞ BELEDİYE TOPLANTI SALONUNDA ÇERKEŞ'TE HALKIMIZI AYDINLATMAK İÇİN BİR TOPLANTI DÜZENLEYECEĞİZ.

 

BU TOPLANTIDA ÇİMENTO FABRİKASININ YARARLARI VE ZARARLARI HAKKINDA KONUŞMA YAPMAK İSTEYEN MÜHENDİS VE BÜROKRATLARIN AŞAGIDAKİ YETKİLİLERLE İLETİŞİME GEÇMELERİ RİCA OLUNUR.

 

ANKARA: DURALİ KARAPINAR:  0533 416 24 52

İSTANBUL: EROL TEPEBAŞI :  0532 242 14 20

 

NOT: TOPLANTININ YERİ VE KONUŞMACILAR DAHA SONRA BİLDİRİLECEKTİR

 

 

 

DURALİ KARAPINAR                                                                                                               EROL TEPEBAŞI

ÇERKEŞ DERNEKLER FEDERASYONU BAŞKANI                                                           ÇERKEŞ DERNEKLER BİRLİĞİ BAŞKANI

ANKARA                                                                                                                                  İSTANBUL

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mehmet Akbacak köşe yazısı     2018-04-13 Site:Çerkeş Vuslat Haber Yazan .Sayın Mehmet Akbacak Başlık:Çerkeşli Çerkeşine sahip çık. Tarih:18 Ocak 2016 Konu:Çimento fabrikasının çevreye ve insan sağlığına zararları..... Sayın Mehmet Akbacak sanırım kulaktan dolma bilgilerle yazmadı bu yazıyı.herkesi bu yazıyı okumaya davet ediyor sayın Turan demir kardeşimizede örnek net duruşu için teşekkür ediyorum.
Tarafsızlık taraftır mı)))?     2018-04-13 kitapevi sahibi olarak daha net bir duruş beklerdik Durali bey.Bu konud atarafsızmış gibi görüş beyan etmek yada karar vermek için konunun profesyonellerinden öğrenelim bakalım demek siz deyince bir garip kaçıyor inandırıcı olmuyor.kitaplarla haşır neşir Bir insan bu yaşına kadar Çimento fab. ile ilgili bir görüş oluşturmalıydı kendince ve onu savunmalıydı.(Turan beyin yaptığ gibi) yapacağınız toplantıda görüş oluşturmak ...biraz geç değilmi.Yinede çerdefin bağımsız fikrini bekliyor olacağız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
HASAN AYRANCI ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİNE REKTÖRÜ OLMAYI HAK ETMİYORSUNUZ.
HASAN AYRANCI ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİNE REKTÖRÜ OLMAYI HAK ETMİYORSUNUZ.