Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

BEYLER ÇANKIRI'NIN KAYIĞI SU ALIYOR

BEYLER ÇANKIRI'NIN KAYIĞI SU ALIYOR
Advert

Amacım bir takım kurum veya kuruluşları kötülemek, rencide etmek değildir. Bu ilin yerel gazetesi olarak sorunlara çözümler üretmeye çalışmaktayım.

 Ey siyasi başkanlarım vekillerim ilçe başkanlarım Çankırı’yı bir gemiye benzetecek olursak.  Gemi batarsa kaptan da olsan miçoda olsan yolcuda olsan ölürsün. Ne yazık ki gemi senelerdir su almış batıyoruz. Yeter artık yeter.

Atın üstünüzdeki ağırlıkları( egoları kaprislileri bananeleri ve en önemlisi benleri )atın gemi Su alıyorsa herkesin tek gayesi geminin Su almasını engellemek için bir araya gelip gemiyi kurtarmak için beraber hareket etmesi gerektiğine inanıyorum.

Lafım tüm siyasi partilere ama en çokta iktidar partisine

Bir siyasi parti düşünün disiplini, lideri teşkilat yapısı ile ülke de ve Dünya’da örnek alınıyor.( Bana göre ) Fakat aynı iktidar partisi Çankırı’da siyasi çekişmeler ile herhangi bir faaliyette bulunamıyor.

Ak parti il başkan maalesef kaosu yönetemiyor. Hemen hemen çoğu ilçe başkanı belediye başkanı ile kavgalı veya koordineli çalışamıyor.

Milletvekili belediye başkanı ile küs. Yani birbirimizi sevmiyoruz bunu ben demiyorum eski vekilimiz Teyvik Akbak söylüyor, diyor ki Kentin en büyük probleminin sevgisizlik olduğunu dile getiren Akbak,  Çankırı’nın sevgisi eksik, biz birbirimizi sevmiyoruz. Sevmediğimiz için hiçbir şeye sahip çıkmıyoruz. Sadece sever gibi görünüyoruz. Bu nedir, hangi hareketle izah edilebilir? üniversite bu konuyla ilgili bir araştırma yapmalı. “

  Önceki dönemde milletvekilleri kendi aralarında kavgalı. Bu kavgada taraf olan siyasilerde haliyle çekiniyor.

Şimdi fetö soruşturmasından İdris ŞAHİN beraat etti. Çekinen korkan siyasiler  vardır. Merak etmeyin İdris Şahin size hiçbir şey yapmaz. Çankırı’dan çıkıp  Türkiye’nin en büyük haber kanallarından olan HABER TÜRK VE CNN’de üstelik Görüşleri Ak patiye yakın olmayan ulusal kanallarda  de saatlerce Türkiye siyaseti üzerinde konuşan bir insanda intikam duygusu olmaz, siz işinize bakın  hatalarınızdan ders alın  birlikte Çankırı için çalışın .

Bazı Belediye başkanı ile milletvekilleri kavgalı, 

 İl başkanı ile bazı milletvekilleri arasında güç çekişmesi ve kavga var.

 Bazı siyasiler haklı yada haksız bazı  Bürokrat ile kavgalı. Bürokratlar birinin adamı olmuş o ne derse o tarafda.
 

Çankırı’ya hizmet etmesi gereken üst düzey atanmışlar ve seçilmişler kendi aralarında ve birbirleri ile kavga etmekten fırsat bulup Çankırı’nın herhangi bir sorunu için aynı masaya oturamıyorlar.

Ve reis savaşta

Seçim yaklaşmakta

Koskoca parti sizin  gibi siyasetçilerin yüzünden eriyor

Reis bu olanları elbet görecek, duyacak. Hesabını soracak ve tabii ki sizlerin de kılıfı olacak

Ya halkı nasıl kandıracaksınız, halkı sesi gazeteler unutmaz unutturmaz. Seçimde bunları size hatırlatır.

Tüm bunları halkın gözü önünde yaptınız

 Çerkeş vuslat haber olarak ,Çözüm Çankırı tahtası fazla kirlenmiş tahtayı tamamen silip .Yeni şeyler yazmak lazım.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018