Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

İŞTE ÇANKIRI'YA HIRISTIYANLIK REKLAMI YAPAN SİTE

İŞTE ÇANKIRI'YA  HIRISTIYANLIK REKLAMI YAPAN SİTE
Advert

Belki bilmeyeniniz vardı 36 gün önce kalp krizi geçirdim ve ameliyat oldum bu sebepten dolayı da haber yapamadım.  İşte  WhatsApp haber ihbar hattına gelen resimlere  bakıp bu haberi yaptım  önce resimlerin geldiği siteye baktım hala reklam duruyor

 

İşte açıklıyoruz

Çankırı misyonerlik yapanı

Çankırı halkını zehirleyen sitenin reklamını yapan gazete cankirihabersitesi dır

 Çankırı’da önce Ceyhun Doğan’ın sahibi olduğu sonra Ömer Sağırın sahibi oldu. Şimdi ise Hüseyin Atakan olan bu gazetenin sahibi Reklamını yaptığı siteyi açıklamıyorum çünkü haber yaparken reklamını yapmış olacağım.

 

HÜSEYİN ATAKANI Çankırı’da tanıyan var mı?

Bu HÜSEYİN ATAKANI soruyorum Niye soruyorum çünkü Çankırı’ya hizmet veren iyi yâda kötü bir gazetenin Hristiyanlık propagandasını yapmak onun reklamı yapmak Müslüman mahallesinde salyangoz satmaya benzer işte bu adamı arayıp bulup utanmıyor musun lan bu reklamı yayınlama diyeceğim ama adamın adresi oda yabancı bir ülke çıkıyor.

3 CYGNUS DR. RICHMOND HILL 
ONT. L4C 8P3 
TORONTO 
ON 
L4C8P3 
CA

 Bu belki kanada kendisinde hırıstıyandır. Tatbiki böyle bir isim varsa,

Her neyse ey Çankırı hala bu gazeteyi okuduğunuz halde neden tepki göstermiyorsunuz.

 Ey Çankırı’nın siyasileri hala bu gazeteye siz neden tepki vermiyorsunuz?

  Bu gazetenin geçmişini bilmeyen yok ama şunu biliyorum bu gazete birilerinin himayesinde onuda ortaya çıkaracağım zaten yavaş yavaş çıkmaya başladı. O kuklacıya tavsiyem kuklan tutmadı.

 Çankırı’da yetkileri uyarıyorum bu gazetenin sahibi bulun hesabını sorun yoksa Kanada dan yoksa daha çok söver size demedi demeyin .

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
gazeteci mıstık     2018-04-02 her gazete de bu reklam yok bir tek bu sitede varmış helal olsun turan bey CEREZ adına yiyorlar bizi hüseyin ATAKAN TANIMIYORUZ GALİBA HAKLISIN SİTE SAHİBİNE TEPKİ GÖSTERECEĞİZDE KANADA MEKTUP YAZARIZ ARTIK
Hikmetli     2018-04-02 Hüseyin Atakan'ı tanımam etmem. Lakin sitenizde googledan para kazanmak için reklam alanı açtığınızda şöyle bir durum oluşur. Siz kullanıcı olarak hangi aramayı yaptıysanız veya hangi siteleri ziyaret ettiyseniz, google sizi onunla ilgili gördüğünden "Çerez" veya "Cash" tabir edilen tanımlamalar yapar. Bu çerezler vasıtasıyla google reklam alanı olan hangi siteyi ziyaret ederseniz o sitede sizin ilgi alanlarınızla ilgili reklamlar döner. Sayın Turhan Demir böyle bir suçlama insafsızca olmuş.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
HASAN AYRANCI ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİNE REKTÖRÜ OLMAYI HAK ETMİYORSUNUZ.
HASAN AYRANCI ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİNE REKTÖRÜ OLMAYI HAK ETMİYORSUNUZ.