Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

ÇERKEŞ'İ KÖPEKLER İSTİLA ETTİ

ÇERKEŞ'İ KÖPEKLER İSTİLA ETTİ
Advert

Ben bilmiyorum artık bu hayvan saldırıları ile ilgili bu kaçıncı haber. Başıboş köpekler  Çerkeş halkını tedirgin etmeye devam ediyor. Aileler çocuklarını okula yâda sokağa oynamaya göndermekten korkar oldular. Çünkü dün şelale evlerinde ilkokul çocukları iki kez köpeklerin saldırısına uğradı.
Çerkeş’te gruplar halinde dolaşan başıboş köpekler, vatandaşları korkutuyor.Çarşı  içinde yuvalanan  sahipsiz köpekler bu bölgeden mahalle aralarına çöplere yemek arama adına geldiklerini ve caddelerde sokak aralarında çocuklara hatta yetişkinlere saldırdıkları ifade ediliyor.
Çerkeş de sabahın erken saatlerinde ve akşam saatlerinde başıboş köpeklerin saldırısına uğruyor.

porno izle

Çerkeş vuslat haberi arayan vatandaşlar şikâyetlerini bizlere söylüyor Vatandaşlar mail yolu ile köpeklerle ilgili önlem alınmasını istiyor. Köpekleri görünce yollarını değiştirdiklerini belirten vatandaşlar, başıboş köpeklerin okul giriş ve çıkışlarında çocuklara zarar vermelerinden korktuklarını ifade ediyorlar.

 Senelerdir Basit gibi görülen ama halledilmesi çok zor olan başıboş köpek sorununa hayvan severlerden tık yok. Yerel basına belediyeyi en acımasız şekilde şikâyet edenler küfür edenler kısaca sayın hayvan sever olduklarını ibdaa edenler yarın bir insanımız bu hayvanlar tarafından bir kez daha ısırılırsa ne diyecekler merak ediyorum.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
BGAT     0000-00-00 Ben de diyordum bu yılın "Çerkeş'i Köpekler İstila Etti" haberi ne zaman yayınlanacak? İcraat olmadıkça daha çok haber yaparsınız.
yazıklar olsun turan bey     2018-02-10 kendi büyükşehir sınırlarından ve belediyeleri sınırlarından topladıkları hayvanları kim bırakıyor çerkeşe.suçluyu orada arayın lütfen .ayıp ya
Gerçek sorumlular haberde niye yok     2018-02-10 turan bey,tamam köpekler tehlike saçıyorda ,hayvanseverleri suçlamak neyin nesi.Bu köpekleri ışıkdağı ndan aşağı dogru bırakan belediyelere neden tek lafınız yok.Nerde haberde ankara ve kızılcahamam belediyeleri.bilmezmisinizki bu köpeklerin çerkeşe nerden geldiğini.niye onlara tek tek bir tane lafınız yok.varsa yoksa çerkeşte bir kaç tane kalmış hayvanseverler çat.vur abalıya ne kolay ya.olayın baş sorumlularına laf yok.size yakışıyormu.siz bari yapmayın.
FİKA     0000-00-00 Bravo
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018