Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

HASAN PAŞA ÇERKEŞ ESNAFINA 2018 KATKISI DÜKKANLARA KİRA ZAMMI YOK

HASAN PAŞA ÇERKEŞ ESNAFINA 2018 KATKISI DÜKKANLARA KİRA ZAMMI  YOK
Advert

      Çerkeş belediye başkanı Hasan Paşa sık sık esnaf toplantıları yaparak onların sorunlarını dinliyor. Bu doğrultuda çalışmalar yapmaya gayret ediyor. Bu ay ki belediye meclis üyesinin bu ay ki yaptığı toplantıda Ahmet Kudret’in “bu yıl kira zammı yapmayalım önerisine” Belediye başkanımız Hasan Paşa’da evet yapmayalım  bu yıl esnafımız açısından iyi geçmedi bu sene belediye dükkânlarına kira zammı yapmayalım. Yaptığımız iştişare toplantılarında kira zammından şikâyet vardı. Bu senelik zam artışı uygulamayalım dedi.

diyarbakır escort

  Öneri ”Oy birliği ile öneri kabul edildi. Konu ile ilgili Çerkeş vuslat habere konuşan belediye başkanımız Hasan Paşa “ Esnafımızla buluşarak istişarelerimizi sürdürüyor, hizmetlerimizi vatandaşlarımıza en hızlı şekilde ulaştırmanın çabası içerisinde görevimize devam ediyoruz en kısa zamanda Çerkeş esnafı ile de hak ettiği yere gelecek ve 5 yıl içinde Çerkeş’te dükkân sorunu kalmayacak " dedi.

HASAN PAŞA ÇERKEŞ BELEDİYE BAŞKANI HASAN PAŞA ÇERKEŞDE KİRA ZAMMI YOK
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ilk yorumcuya soru     2018-02-09 akpden hasan paşa dışında bir aday çıkma durumumu var demek istiyorsun sayın ilk yorum sahipi(mhp isimli)
Mhp     0000-00-00 Korkma Başkan MHP nasıl olsa aday göstermeyecek ittifakdan dolayı...her türlü başkansın yani seçim yaklaşıyor diye korkmana gerek yok üç sene zam verip son sene vermemezlik yapma yani...seviliyorsun...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018