Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

ÇERKEŞ'Lİ RECEP KARAOT TUZLA İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI OLDU.

ÇERKEŞ'Lİ RECEP KARAOT TUZLA İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI OLDU.
Advert

konya escort

İYİ Parti Tuzla 1. Olağan Kongresinde tek liste halinde seçimlere giren ve delegelerin tamamının oyunu alan Kurucu Başkan Recep Karaot yeniden İlçe Başkanlığına seçildi. Kongreye Divan Başkanı Kurucular Kurulu Üyesi Sosyal Politikalar Bşk.yrd. Yücel Çoşkun, İl Yöneticileri Gökhan Yılmaz, Yaşar Özkan Pendik İlçe Bşk. Gökhan Gündağ, Maltepe İlçe Yöneticisi, Hüseyin Çakır, İl Yöneticisi Tolga Can ile partililer katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in gönderdiği konuşma, Sosyal Politikalardan sorumlu Tuzla İlçe Bşk.Yrd. Sevim Zorlu tarafından okundu.

Sonrasında Tuzla İyi Parti İlçe Başkanı Recep Karaot açılış konuşması yaptı. Karaot konuşmasında 1919’dan 100 yıl sonra ikinci 1919, 2019’dur ve de tekrarı yoktur diyen Karaot, bu zorlu süreçte kendisini yalnız bırakmayan ve desteğini esirgemeyen ekip arkadaşlarına kurucular kurulu üyelerine ve partililere teşekkür etti.

Kongrede yapılan konuşmaların ardından geçilen oylamada 71 delege oy kullandı. Seçim sonucunda 71 delegenin tamamının oyunu alan Recep Karaot yeniden ilçe başkanlığına seçildi.

Tuzla İyi Parti İlçe Başkanı Recep Karaot Recep Karaot
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018