Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

FİLİZ'DEN VE AKBAŞOĞLU'DAN YENİ HASTANE MÜJDESİ

FİLİZ'DEN VE AKBAŞOĞLU'DAN YENİ HASTANE MÜJDESİ
Advert

 

Yeni ÇANKIRI DEVLET HASTANESİ Yatırım programına alınarak Resmi Gazete’de yayınlandı.

Çankırı Milletvekili muhammed emin Akbaşoğlu TBM meclisinde yaptığı konuşmada müjdeyi verdi. Bugün TBMM’de yaptığı konuşma:
“Bugün 18 Ocak 2018, 18 plakalı şehrimiz Çankırı için anlamlı bir gün. Bu vesileyle 2018’in Türkiye’de Çankırı, dünyada ise Türkiye yılı olmasını diliyorum. 
2018 Yatırım Programı’nda yer alan, başta yeni devlet hastanemiz olmak üzere, bütün yatırımların hem Çankırı’mıza hem de seksen bir ilimize hayırlı olmasını temenni ediyor, yarın karnelerini alacak geleceğimizin umudu olan yavrularımıza ve gençlerimize üstün başarılar, değerli aileleriyle birlikte sağlık ve mutluluklar diliyorum.
Gençlerimizin bütün insanlık için adil ve merhametli bir dünyayı gerçekleştireceklerine olan inancımı tekrarlıyor, tüm hemşehrilerime ve aziz milletime selam ve hürmetlerimi sunuyorum.”

Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz’de yaptığı açıklamada

“Mevcut hastanemizin fiziki yapısı, çevre şartlarının yetersizliği ve ihtiyaca cevap verememesi nedeniyle Sağlık Bakanlığımızla yaptığımız yoğun görüşmelerimizin sonucunda Yeni Devlet Hastanesi 2018 yılı yatırım programına alınmıştır. Projenin uzun vadeli olabilmesi adına yapılacak hastanenin kapasitesi şimdilik 300 yataktan olup mümkünse 500 yatak, ya da en az 400 yatağa çıkartmak adına gayret ve mesaimiz devam edecek.

 Ayrıca yine projenin hızla hayata geçirilmesi adına yeni hastane yerinin tespiti noktasında istişarelerimizi ve çalışmalarımızı hızlandırıp en ideal yeri buluna kadar devam edeceğiz.

İnşallah Çankırı’mıza yakışır bir yerde ve büyüklükte yeni hastanemizin yapımını en kısa zamanda başlatatacağız.2020 yılında hizmete girecek olan bu büyük yatırımın Şimdi den Çankırı’mıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.”dedi

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Gülizar     0000-00-00 Uzman kadroda atanacakmı acaba
YALANNNNNNNNNN     2018-01-19 Çankırı’ya 300 yataklı hastane devlet Hastanesi yapılacak olmasına neden seviniyorsunuz biriniz de bana söylesin bende sevinecem ! Zaten şu an ki hastane 250 yataklı ! 50 yatak İçin mi bu sevinç ! Farkında değilsiniz ama yine hastalar Ankara’ya sevk edilecek ! Bir çok poliklinik bölümü ve doktoru olmayacak ! Mesela anjiyo İçin hasta da ailesi de Ankara’da hastanelerin yolunu tutacak! Eee siz neden seviniyorsunuz sahi ya !
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018