Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Çerkeş-Orta-Şabanözü rahat ve hızlı ulaşım İMKANI İÇİN BÜYÜK ADIM

Çerkeş-Orta-Şabanözü rahat ve hızlı ulaşım İMKANI  İÇİN  BÜYÜK ADIM
Advert

Çerkeş-Orta-Şabanözü yeni çevre yolu ve Orta ilçemizin şehir içi geçiş güzergah değişikliklerini Sayın Vekilimiz Hüseyin FİLİZ , karayollari bölge müdür yardımcımızla birlikte inceledik. Yol yapımı ihale çalışmalarımız en kısa sure içersinde başlayacaktır.

Orta belediye başkanı Bayram YAVUZ ONAY   ve Milletvekili Hüseyin FİLİZ, “Çankırı ve ilçelerini Ankara’ya ve Esenboğa’ya yakınlaştıracak yeni yol projelerinin takipçisi olacağını söyledi.  Yeni yol güzergahı nın tamamlanmasıyla birlikte virajlar kalkacak. Sık sık kazaların yaşandığı ve vatandaşın şikayet konusu olan yol sorunu nihai çözüme kavuşacak. Şabanözü – Çubuk yolunun da gündemlerinde olduğunu söyledi.

Bu yolun bugüne kadar hem Ankara hem de Çankırı milletvekillerinin dikkatini çekmediğini ve adım atılmadığını söyleyen Filiz, bu projelerin ihalelerini bir an önce yapmak istedikleri anlattı.Çerkeş-Orta-Şabanözü yeni çevre yolu ile birlikte Orta’daki Organize Sanayi’nin  canlanacağını aktaran Filiz, Ankara Esenboğa Havaalanına ulaşımın kolaylaşacağını, bunun yatırımcı çekeceğini söyledi.

Yeni yol projeleriyle virajların sıfırlanacağını, bunun daha rahat ve hızlı ulaşım imkanı sağlayacağını dile getirdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018