Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

ARİF ÇAYIR "ILGAZ'A CAN FEDA"

Ilgaz Tarihi Bir Günü Yaşıyor…

ARİF ÇAYIR

 

 

 

Ilgaz Tarihi Bir Günü Yaşıyor…

 

İşte o “ATEŞ” Ilgaz’da…

Uzun yıllar hemşerilerimizin hasretini çektiği doğalgaz nihayet alev aldı. Büyük emekler sonucu Ilgaz’ımıza kazandırılan doğalgaz vatandaşlarımızın hizmetine sunuldu.

Çankırı Milletvekillilerimizin ve Ilgaz Belediye Başkanımız Arif ÇAYIR ve birçok bürokratlarımızın girişimleriyle doğalgaz Ilgaz’ımıza kazandırıldı.

Konuşma yapan Sayın Belediye Başkanımız ÇAYIR “ Ilgaz tarihi bir güne imza atıyor, artık güne uyandığımızda temiz bizlere yakışır Ilgaz’a yakışır bir güne uyanacağız. Çocuklar gibi mutluyum. Bir sözümüzü daha yerine getirmenin onurunu gururunu sizlerle yaşıyorum. Ilgaz’ımız her yönüyle tüm hizmetlerin en iyisine layık. Bu özel günü bizlere yaşatan başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN Beyefendiye, Sayın Başbakanımız Binali YILDIRIM Beyefendiye, bizlerden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen MHP Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli Beyefendiye, Çankırı Milletvekillerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Ilgaz’ımıza bu hizmetleri sunmak sizlerle paylaşmak benim için en mutlu an diyorum. Ilgaz için çıktığımız bu yolda ILGAZ’a CANFEDA diyorum. Böylesi hizmetleri sizlere kazandırmaktan hiç zaman vazgeçmeyeceğimi belirterek siz değerli hemşerilerimin mutluluğuna mutluluk katmak için birkaç müjdeli haber daha vermek istiyorum. Önümüzdeki yılda durmadan yorulmadan verdiğimiz sözleri tutmak ve Ilgaz’ımıza hizmet yarışı çevresinde “Yeni Kapalı Pazar Alanı ve Yeni Otogar Binamızı” ve projelendirdiğimiz “Gasılhane ve Taziye Evi” projelerimizin de temelini atarak siz değerli hemşerilerimizin hizmetine sunacağız. Hepiniz dualarınızı eksik etmeyin sağolun varolun. Ilgaz’ımıza hayırlı olsun.” Dedi.   

Ilgaz Belediye Başkanlığı

ILGAZ’ımıza Hayırlı Olsun.

Doğalgaz Açılış Törenimizde Bizleri Yalnız Bırakmayan;

Başta Çankırı Milletvekillerimiz Sayın M. Emin AKBAŞOĞLU ve Hüseyin FİLİZ Beyefendiye, Ilgaz Kaymakamı Muhammed GÜRBÜZ’e, KARGAZ YÖNETİM KURULU BAŞKANI AHMET AHLATÇI Beyefendiye, KARGAZ GENEL MÜDÜRÜ

Kasım KAHRAMAN Beyefendiye, KARGAZ GENEL MÜDÜR YARDIMCISI Mevlüt KARA Beyefendiye, KARGAZ ÇANKIRI İŞLETME MÜDÜRÜ Mahmut KASAR Beyefendiye, İlçemiz Siyasi Parti Temsilcilerine, STK Başkanlarımıza TEŞEKKÜR EDERİZ…

Ilgaz Tarihi Bir Günü Yaşıyor… ARİF ÇAYIR "ILGAZ'A CAN FEDA" arif çayır ılgaz haber ılgaz haberler
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ŞOK İTİRAF SİNSİCE KALLEŞÇE HUNHARCA BİZ ÖLDÜRDÜK
ŞOK İTİRAF SİNSİCE KALLEŞÇE HUNHARCA BİZ ÖLDÜRDÜK
FETÖ SANIĞI İFTİRACIYA DUR DE ÇANKIRI
FETÖ SANIĞI İFTİRACIYA DUR DE ÇANKIRI