Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

BÜYÜK HATADAN DÖNÜLDÜ

BÜYÜK HATADAN DÖNÜLDÜ
Advert

Yanlış hesap Bağdat’dan döndü ve Ak Parti Çankırı İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi Şeker, dahil   Çankırı'daki i tahliye edilen.  18'inin isimleri belli oldu.

Ruhi Şeker, Selahattin Çamdibi İbrahim Değirmenci, Şevket Bahadır Kalaycı, , Mehmet Bamyacı,  Mustafa Gül, Osman Yıldırım, Davut Cilali, , Yusuf Cocak, Osman Aslaner Hasan Koçer, Hüseyin Koşar,  Hüseyin Karahasan, , İsmail Özbey,  Müjgan Özyurt, Muhammed Emin Soydaş, Hasan Baydar Şebnem Kuşvuran ve Habib Akkaya 

Şeker'in tahliye müzekkeresinin cezaevine gönderilmesinin ardından Çankırı E Tipi Kapalı cezaevinden  eskisinden daha güçlü zinde bir şekilde çıktı.

FETÖ'nün kurduğu farklı uygulamalarla masum insanları mor yazılım ile ByLock tuzağına çekip örgüt üyesi gibi göstererek tutuklanan isimler arasında yer alan İl Genel Meclis Başkanı Ruhi Şeker, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan gelen yeni belgelerin dosyaya girmesi ile mahkeme günü olmaksızın  tahliye edildi.

17 Ekim 2017 tarihinde tutuklanan Şeker, 72 gündür cezaevinde bulunuyordu. Şeker'in tahliye müzekkeresinin cezaevine gönderilmesinin ardından Çankırı E Tipi Kapalı cezaevinden tahliye edildi. Tahliye sırasında çok sayıda sevenleri ailesi ve çok sayıda basın mensupları hazır bulundu.

Bizde Çerkeş vuslat haber olarak Kurşunlu’ya gelerek RUHİ ŞEKER  beye geçmiş olsun dileklerimizi ilettik.

Kurşunluya büyük bir konvoy ile giren ruhi şeker ziyaretçi akına uğradı  AK parti Çankırı il başkanı Celal KAMAN ve  yönetimi Çankırı belediye başkanı İrfan DİNÇ ziyaret etti geçmiş olsun dileklerini iletti.

Ruhi ŞEKER  bu iftirayı atanlar ile hesaplaşacağını   dile getirdi. Basına kısa bir açıklama yaptı.

ruhi şeker ruhi şker tahliye oldu
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018