Advert
Advert

TAŞKIN ÖZDEMİR VE HASAN GÜLER'İN BASIN AÇIKLAMASI

TAŞKIN ÖZDEMİR VE  HASAN GÜLER'İN BASIN AÇIKLAMASI
Advert

 

SEVGİLİ BASIN MENSUPLARI

ABD nin Kudüs kararı yok hükmündedir. Siyonizmin uşağı ABD hiç bir dayanağı olmayan bu kararla bir insanlık sucu işlemektedir. İslamın koruyucusu Türk milleti bu kararı kabul etmeyecektir. Milletimiz oynanan oyunun farkına varmıştır. Artık koka kola dökme, protesto zamanı geçmiştir. Yaptırım uygulayacak tedbirlerin alınmasını, İsrail ve abd ile ticaret anlaşmaların askıya alınması gerekir. Müslüman Türk milletinin kendini din ile altatan müslüman görünüp el altından siyonist uşaklarının oyununa gelmemelidir. Ilımlı İslam, dinler arası diyalog masallarıyla islamı amacından saptırmak istiyen hain örgütlerin kökü kurutulmalı, uzantılarına fırsat verilmemelidir. Müslüman aleminin bütünlüğünü birliğini sağlayacak her türlü tedbir alınmalı dış politikada öncelik buna verilmelidir. Kudüs müslümanın namusudur, haçlı, evanjelist emellere heba edilemez.

 

Kudüs, İslamın ilk kıblegahı, Peygamber(SAV) aleyhüsselamın Allahın huzuruna vardığı yer, peygamberler diyarı mübarek belde. Haçlıların ele geçirmek için oluk kan akıttıkları, Türkün imanlı göğsünü siper ettiği, Salahaddin Eyubi'nin Kudusü ele geçirmeden bana gülmek haram olsun dediği, müslümanın kutsal mabedi Mescid Aksa'nın bulunduğu kutsal emanet. Sadece müslümanlar için değil bütün semavi dinlerin ortak kutsalı. Böyle önemli bir şehir neden işgal edilmeye çalışılır, medeni dünya denilen, demokrasi ve insan haklarını kimseye bırakmayan batı bu şehir için neden kılını kıpırdatmaz. İşgalinin 100.yılına denk getirilmesi, tamda bu tarihte, Türkün elinden çıktığı tarihin 100 yıl sonrasında başkent ilan edilmesi ile Türkiyenin içinde bulunduğu durum ile ilgisi varmıdır. Evet kesinlikle bir ilgisi vardır.Ülkemiz, içerden ve dışardan saldırılara maruz kalırken aynı zamanda ekonimik olarak ambargo zeminleri oluşturulmaya çalışılmasıda bu planın bir parçasıdır. Eğer Türkiye güçlü bir ülke olursa düşlerini süsleyen Armegeddon savaşını kaybedecekler. Armageddon kazanılmayacak ve büyük İsrail kurulmayacaktır. İşte malesef yıllardır ülkemiz iç karışıklık, kutuplaşma, zıtlaşma ile milli birlik ve bareberlikten yoksun hale getirilmiş, ülkeyi yönetenler ise bundan nemalanmıştır. Hain örgüt feto niyetlerini ancak kendi çıkarları söz konusu olduğunda anlayabilmiş 15 temmuzda canları tehlikeye girince vehameti anlatan iin işlerdir. Buna rağmen hala içerdeki uyuyan hücreleri ve yandaşları ile Kudüsü başkent ilan edenlerle işbirliği içindedir. Çevremiz ateş çemberidir, Ülkemizin varlığı için çok vahim bir tehlike kapımızdadır. Kudüsün işgali için hem içerden hem dışardan şartlar oluşturulmuştur. Bu şartlar oluşurken ülkeyi yöneten iktidar bunların oluşmasına zemin hazırlamıştır. Ancak şimdi bu yanlışlardan mümkün olduğu kadar dönmeye çalışmaktadır. Buda olumlu bir gelişmedir.

 Evancelist hıristiyanların hayali,Ermegeddon savaşı ve sonrasında İsa Peygamberin mesih olarak geri dönmesidir. İşte bunun için Tanrıyı savaşa zorlamak istemektedirler. Herşey bu amacı gerçekleştirmek için yapılmaktadır. Müslüman alemi kendi içinde parçalanmış, birbirine düşürülmüş, İslamın koruyucusu, Allahın Ordum dediği Türk milleti kimlik bunalımına uğratılmış, Türkün devleti kuşatılmış, zayıflatılmıştır. Ama şurası bilinmelidir ki, Ülkücü gençlik olduğu sürece hayal ettikleri hiçbir şey gerçekleşmeyecektir. MHP ve onun lideri olduğu sürece oyunları hep bozulacaktır. Türk milletinin varlığı her türlü siyonist saldırıya karşı göğsünü siper edecektir. Bu millet aslına rücu edecek yeniden Türk çağı yaşanacak, Dünya zulümden, insan hakları ihlallerinden, sömürüden, emperyalizm canavarından kurtulacaktır. Bu gün dünyada yaşanan bu insalık dışı olayların sebebi Türkün birliğinin bozulmasıdır. Filistinde çocuklar öldürülüyorsa bunun sebebi Türkü arkadan vuran Atalarını ihaneti yüzündendir. Bu gün Kudüs işgal edilmişse, İngilizlerle işbirliği yapan, Türkün karnında altın arayan dedelerinin günahını yaşadıklarındandır. İşte tarih ibret vesikası olarak ortadadır. Sonuç olarak, gelin bu şer olay hayırlara vesile olsun. Bizi birbirimize düşürmek, birliğimizi düşürmek isteyenlere fırsat vermeden bir olalım.Birbirimize sıkıca bağlanalım. Bir olalım, iri olalım, diri olalım. Allah bizimle beraberdir. Kudüs müslümanın vazgeçilmez kutsal bir beldesidir. Biz bir olduktan sonra siyonist emellere heba edilmez. Allah birliğimizi daim etsin. Allah Türkü korusun ve yüceltsin.

 

Taşkın  Özdemir Çankırı MHP İl Başkan Yardımcısı

Hasan Güler MHP Çerkeş ilç Bşk.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018