Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

BAŞKANDAN ÇOK ANLAMLI ZİYARETLER

BAŞKANDAN ÇOK ANLAMLI ZİYARETLER
Advert

Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı  ve eşi Sevgi Sopacı Engellileri Evlerinde Ziyaret Etti

Çerkeş devlet hastanesi başhekimi  Müslüm  ERDEM  ve eşi Demet ERDEM  ve Yeni mahalle muhtarı Cumhur Çamdibi ve Karalar mahallesi muhtarı Umut DERE  engelliler haftasında engellileri evlerinde ziyaret ederek onlarla bir araya geldi.

Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı  engelliler haftasında ev ziyaretleri düzenleyerek engellileri evinde ziyaret etti. Engellileri, engelliler gününde yalnız bırakmayan Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı   ziyaretlerinde engelli aileleri ile sohbet etti. 

  Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı  Çerkeş vuslat haber’e engelli aileleri ziyaretin için yaptığı açıklamada "Engelli ailelerimizi evlerinde ziyaret ederek onların istek ve ihtiyaçlarını dinlemek istedik.  Hafta boyunca da imkanlar ölçüsünde Çerkeş’de engelli arkadaşlarımızı ziyaretlerimiz devam edecek. Engelliler haftası kutlanması gereken bir hafta değil engellilerin anılması gereken bir hafta. Bu haftada engellilerin sorunları dile getirilir, engelli vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında gayret gösterilir ve böyle olması gerekir diye düşünüyorum. İnşallah bu hafta da engellilerimiz adına iyi geçer. Bizler size layık olmaya çalışıyoruz, hemşerilerimize layık olmaya çalışıyoruz. Sizlerin her şeyin en iyisine layık olduğunuzu biliyoruz.

Bunun bilincinde olarak bu kapsamda çalışıyoruz ve gayret gösteriyoruz. Çerkeş’in  her şeyin en iyisine layık, bende  Belediye Başkanı olarak her şeyin en iyisini yapmaya çalışıyorum

 

 

.

 Eksikliklerimiz mutlaka vardır, ama geçmişten gelen bir ihmal var ortada. Çerkeş son 15-20 yılda ihmal edilmiş, problemleri sorunları biriktirilmiş diğer bir deyişle halının altına süpürülmüş. Biz de bu halının altındaki problemleri çıkartarak çözmek için gayret gösteriyoruz. Her geçen gün bir problemi çözüyoruz. Her geride kalan bir günde bir problem çözersek inşallah problemsiz, problemlerini büyük ölçüde çözmüş bir Çerkeş gelir.

Bizler siz değerli vatandaşlarımıza hizmet etmenin ve bu hizmetin güler yüz olarak dönmesinin mutluluğu içerisindeyiz. Her şey daha iyi olacak, güzel günler güzel bir gelecek bizleri bekliyor  gazetenize ve okurlarınıza engelsiz günler diliyorum " şeklinde konuştu. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018