Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

ŞARLATANDAN İDRİS ŞAHİN'E CELAL KAMAN'A RUHİ ŞEKER'E HAKARET

ŞARLATANDAN  İDRİS ŞAHİN'E CELAL KAMAN'A RUHİ ŞEKER'E HAKARET
Advert

"ACIRSANIZ ACINACAK HALE GELİRSİNİZ"

Fetö ile ilgili davalar yavaş yavaş neticelenmeye başladı, elde edilen bilgiler ışığında yeni operasyonlar da devam ediyor. Kazıyana kadar bize durmak yok. Asla ara vermek yok. İftiracılara ve hainlere Hangi kurumumuzda varsa,  milli eğitimde, askerimizde, polisimizde, bakanlıklarımızda, yargıda nerede varsa temizlemeye devam edeceğiz. Onların inlerine girdik zaten. Hep söylüyorum acırsanız acınacak hale gelirsiniz. 

Onun için Fetö den yargılanmış birinin, iftira ve çamurların ciddiye tabi ki alacağız araştıracağız ama yalan ve iftira ise Çankırı’da ibret alem için maskara edeceğiz

Şimdi yeni milli eğitim müdürü atandı öğretmeni ikinci bir iş yapar mı yaparsa yaparken rapor alır işe gitmez ikinci işini yaparsa, soruşturma açar mı?

Bilmem

Bekleyip göreceğiz.

Türkiye'ye diz çöktürmek için sabırsızlıkla bekleyenler olduğuna dikkat çeken Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bunun için her yola başvuranlara ben bir kez daha sesleniyorum." diyerek ayakta alkışlanan şu sözleri sarf etti: "BAŞARAMAYACAKSINIZ"
"Başaramayacaksınız. Milletimizi bölemeyeceksiniz. Bayrağımızı indiremeyeceksiniz. Ezanımızı susturamayacaksınız. Vatanımızı parçalayamayacaksınız. Devletimizi yıkamayacaksınız. 2023 hedeflerine ulaşmamızı engelleyemeyeceksiniz."

 

Kim vatanı bölmek isterse,

Kim bayrağımızı indirmeğe kalkarsa

Kim ezanı susturmaya kalkarsa

Kim vatanımızı parçalamak için hainle iş birliği yaparsa ,

İDAM EDİSİNNNNN.

EEE   Bukalemun Hoca ya sen ne ayaksın anlamdık bir taraftan sövüyor bir taraftan övüyorsun.

 

Evet, gerçek hainler bir bir ortaya çıkacak

Çünkü siz ne kadar yalan yanlış haber yazsanızda

GERÇEKLERİN ORTAYA ÇIKMA GİBİ BİR HALİ VAR

Ama çakma gazetecimiz.  Ak parti il başkanını anlama özürlü görüyor anlama özürlü gördüğün şahsiyeti Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN, yani Ak parti genel başkanı atadı. BUKALEMUN HOCAAAAA sen genel başkana hakaret ediyorsun farkında mısın?

Eski milletvekilimiz İdris ŞAHİN içinde “Parti’de Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı görevine getirilmesinin Çankırı’da kimseye izah edilemeyeceğini, YAZMIŞTI nerden biliyorsun müneccim kakasımı yaladın.

Ben sana izah edeyim anlarsan AV. İDRİS ŞAHİN’İ o göreve AK PARTİ GENEL BAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN atadı. Ben biliyorum.  münecciiiim

SORUYORUM AK PARTİ İL BAŞKANINI, AK PARTİ İL GENEL MECLİS ÜYESİNİ AK PARTİ YEREL YÖNETİMLER BAŞKAN YARDIMCISINA hakaret edecek kadar cesareti nerden alıyorsun vallahi anlamadım

 Hangi kılığa girerseniz girin İSTER GAZATECİ, İSTER ÖĞRETMEN, NE İSTER SENİZ O OLUN ,İSTEDİĞİNİZ  MESLEĞİ YAPIN HEPSİ HAVA, İSTEDİĞİNİZ MASKEYİ TAKIN 

"BAŞARAMAYACAKSINIZ" ÖMER SAĞIR 

"BAŞARAMAYACAKSINIZ"  ÖMER SAĞIR 

"BAŞARAMAYACAKSINIZ"
"Başaramayacaksınız. Milletimizi bölemeyeceksiniz.  Bayrağımızı dindiremeyeceksiniz. Ezanımızı susturamayacaksınız. Vatanımızı parçalayamayacaksınız. Devletimizi yıkamayacaksınız. 2023 hedeflerine ulaşmamızı engelleyemeyeceksiniz."

ÇÜNKÜ HALA ASIMIN NESLİ ÇANKIRI’DA AYAKTA…

 

sert sikiş seks izle porno seyret

RUHİ ŞEKER CELAL KAMAN İDRİS ŞAHİN
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018