Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

ÇERKEŞ'İN ÇOK SEVİLEN İMAM HATİBİ AYDIN YILMAZ ANKARA'YA TAYİN OLDU

ÇERKEŞ'İN ÇOK SEVİLEN İMAM HATİBİ AYDIN YILMAZ ANKARA'YA TAYİN OLDU
Advert

 

Çerkeş’te görev yapan görevini layığı ile yapan bir dostu daha uğurluyoruz Ankara’ya oysa geldiği günden bu yana Çerkeş halkına hizmetin en güzelini veren güzel insan Aydın Yılmaz hocamız her kesimden Çerkeşlinin takdirini kazanmış bir şahsiyetti, imam hatipti, mesleğini ilahiyat fakültesini bitirerek taçlandırmış. Çerkeş’te insan kaç kişinin sürekli namaz kılmasına vesile oldu bilmiyor. Kaç kişiye kuran –ı kerim öğretti bilmiyorum.

 

 Peygamber Efendimiz (S.A.V) şöyle buyurmuştur; “ Bilmeyene ilim öğretmek sadakadır. Sadakanın en faziletlisi de bir Müslüman’ ın ilim öğrenmesi ve başkalarına öğretmesidir.” Bu hadisi özümseyen, hayatında uygulayan en güzel örneklerden biridir aydın yılamaz hoca. Halkın eğitimi ile ilgili her alanda çalışmaları devam eder. Aydın yılmaz hocam sadece eğitimde değil, eğitim alanının dışında da yaptığı örnek çalışmalarla programlar ile de herkesin takdir ve saygısını kazanmayı başarmış kardeşimizdir onun içindir ki gidişi hepimizi üzüntüye boğmuştur. En çok da Badali Camii ders grubunda olanları üzüntüye boğdu.

Hiç bir birimize kırgınlığımız dargınlığımız olmadı dersler boyunca elhamdülillah.

 Ben rabbime çok şükürler olsun diyorum bana böyle güzel insanlarla tanışma fırsatına vesile olduğun için verdiğinden dolayı ki, böyle güzel insanlara Kur’an’ı Kerimi öğretim. Ve Aydın Yılmaz hocam Kur’an’ı Kerimi öğretmek için ve ders gurubu ile ilmihal ve dini bilgiler öğrettiğin için teşekkür ederim.

Çok güzel verimli geçen dönemlerden beraber geçtik. Peygamber efendimizi çok seven sahabetlerden biri diyor ki, Ya Resul Allah senin derecen o kadar yüksek ki benim derecem senin derecenin yanında bile değil bir şey ifade etmiyor, ama ben sizi çok seviyorum. Ben senin ayrılığına dayanamam, eğer ki ahrette senden ayrılırsam ben ne yaparım.

Peygamber efendimizin ifadesi nedir biliyor musunuz?  “Kişi sevdiğiyle beraberdir”, buyuruyor. 

 O zaman ferahlıyor sahabe. Onun için bizler seni seviyoruz inşallah Rabbimizin katından da seviliyoruzdur hocam birçok iyi huylar edinmemize vesile olduğun için ALLAH SENDEN RAZI OLSUN HAYATIN MUTLU VE BAŞARARILARIN DAİM OLSUN

BU KLİP SANA ÇERKEŞ VUSLAT HABERİN VE ÇERKEŞLİLERİN HEDİYESİDİR 

sert sikiş seks izle porno seyret

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Akif     0000-00-00 Hocamiza Allah razı olsun der, Bundan sonraki hayatında Başarılar diliyorum , nice Dini mubin islama hizmet etmeyi nasip ve müesser eylesin Cenab-ı hak
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018