Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

MİLLİ GAZETE 'DE BYLOCK MAĞDURLARININ HABER KONUSU YAPTI.

Çankırı'da Ruhi ŞEKER MASUM MU? BU HABERİ OKUDUKDAN SONRA SİZ KARAR VERİN

MİLLİ GAZETE 'DE BYLOCK MAĞDURLARININ HABER KONUSU YAPTI.
Advert

 

 

Çankırı'da Ruhi ŞEKER MASUM MU?

BU HABERİ OKUDUKDAN SONRA SİZ KARAR VERİN

Alpaslan Cambaz, ByLock mağdurlarının sesini yükseltti...

15 Temmuz darbe girişimi gecesinde hayatını kaybeden Mustafa Cambaz'ın oğlu Alpaslan Cambaz, içinde birazcık vicdan kırıntısı kalmışlara mağdurların sesini duyurmak için insani sorumluluğunu yerine getirerek bir paylaşımda bulundu. Hiç alakası olmamasına rağmen FETÖ kumpasıyla ByLock tuzağına çekilmiş mağdurların sesini yükseltmesine katkı sunan Cambaz, ByLock mağdurları için mesajlar yayınladı.

 

Milli Gazete'nin de defalarca gündeme taşıdığı ByLock mağduriyetleri ile ilgili kendisine ulaşan ve araştırmaları sonucu bazı bilgilere ulaşan Cambaz, şunları yazdı:

"ByLock nedir bilmediği halde birçok insan kendini ByLock'tan cezaevinde buldu diyoruz. Namaz vakitleriyle ilgili bir programı telefonuna indiren binlerce Müslümanın ne olduğunu anlamadan iftiraya uğraması gibi vahim bir iddiayı dillendiriyoruz. Neticede karşımızdaki münafık ordusu kaos yaratmak ve bu kaostan faydalanıp kendini kurtarmak için her türlü ahlaksız yöntemi denemekte mahir. Ama biz "Vebaldir, aman!" diye çırpınırken birilerinin oturdukları yerden ilk verdikleri tepki şöyle: Bu ByLock soruşturmalarını itibarsızlaştırma hareketidir."

"Kelimenin en hafif tabiriyle "ölçüsüzlük" diyorum ben buna. ByLock'u gerçekten kötü niyetlerine alet edenle ByLock'la hiç ilgisi bulunmadığı halde ailesinden koparılıp cezaevine giren, itibarı iki paralık edilenleri ayırt ederek hüküm veremeyecek kadar adaletten, haktan, hukuktan uzak olduklarını ispat ediyorlar bu haksız çıkışlarla. Onlar için ya vardır ya yoktur. Ya evettir ya hayırdır. Ya siyahtır ya beyazdır. Daima kendilerine sunulanlar arasında tercih yapmak zorunda hisseden, bunu bize kim neden sunuyor diye gram düşünmeyen BÜYÜK RESİMCİLER..."

 

BABASINI ŞEHİT VEREN BEN, BENDEN DAHA HASSAS OLAN SEN?

"Üzerime düşeni yaptım sadece" diyen Cambaz, "Lakin sesi çıkmayan garibanları bastırmaya, yok saymaya, anlayıp dinlemeden suçlamaya o kadar alıştırıldık ki toplum olarak, ‘Biri bizi anladı’ diye bana gözyaşlarıyla yazıyorlar bu sebepten” dedi. Cambaz, etrafından kendisine bu açıklamaları dolayısıyla gelen tepkilere de cevap verdi: Babasını şehit veren ben, FETÖ 'ye benden daha öfkeli, bu konularda benden daha hassas olan sen? Sırf bu konuda insanlardan yüzlerce mesaj alan yine ben ama bu konuda sadece A Haber filan izleyip her şeyi bilen sen?

 

BİLDİKLERİ TEK İŞ SUÇLAMAK VE AHKAM KESMEK

Cambaz, uzun uzadıya yazdığı mesajında "içeriden" gelen tepkiler için de şunları yazdı:

"Tarafıma gelen mesajların hepsinin de yine kılık değiştiren FETÖ'cülerin oyunu olduğunu, üst aklın burada da devreye girdiğini düşünürler. Bildikleri tek iş yargılamak, suç atmak, ahkam kesmek zaten. Bin kez de olsa aynı hataya düşerler de bir kez utanıp kendilerine çeki düzen vermeye girişmezler. İhlas sahibi bir Müslüman da böyle olur zaten(!)

Alpaslan Cambaz'ın FETÖ yüzünden Bylock mağduru olanlarla ilgili paylaştığı mesajda şunlar yer aldı:

ÜZERİME DÜŞENİ YAPTIM

İşin ciddiyetini gün geçtikçe daha net gördüm. Dediğim gibi, öncesinde mağdurları ben de fark edememiştim. Olanları duyurmakta geç bile kaldığımı düşünüyorum bu yüzden. Üzerime düşeni yaptım sadece. Lakin sesi çıkmayan garibanları bastırmaya, yok saymaya, anlayıp dinlemeden suçlamaya o kadar alıştırıldık ki toplum olarak, "Biri bizi anladı" diye bana gözyaşlarıyla yazıyorlar bu sebepten. AKP'nin iktidarını sürdürmesini borçlu olduğu insanlar çoğu da... Gerçek Müslümanlar... Sahte Reisçi medyacı mafya tarafından iktidarın altı oyuluyor dediğimizde boş konuşmuyoruz.

elki hayatının sonuna kadar cezaevi nedir, mahkeme nedir bilmeyerek yaşayacak kadar sabıkasız, temiz insanlar iftiralar neticesinde buralara düşüyor. Suçsuz yere insanların nasıl aylarca, belki de yıllarca eziyet çektiklerini görüyorlar. Bunlar bu ülkede hep oluyordu ama bunları bilmeden yaşıyordunuz. Şimdi bizzat şahidisiniz işte mahkemelerimizin, hakimlerimizin, savcılarımızın, hukuk sistemimizin... Ve bundan sonra hak aramak konusunda çok daha hassas olacaksınız.

Partilerinin adını "Adalet"le başlatanlar işlerini yıllardır hukuksuzlukla halletmeyi seçmeselerdi böyle olmayacaktı hukuk sistemimiz. Sistem öyle mahvedilmiş ki artık tüm gücünü hukuğa verecek iki hükümet daha gelse üstüne zor çözer durumları.

 

ASIL SUÇLU, DOYMAK BİLMEYEN MEDYACI MAFYA!

"FETÖ yargıyı ele geçirdi" söylemleriyle kimse kendini aklayamayacak. Cep telefonunda ByLock çıkan, filanca tarihte Bank Asya'da üç kuruş parası bulunan insanlar değildi suçlu olan. Esas suçlular bunlarla en başından beri iş yapanlar,banka hesaplarında milyar dolarlar bulunanlar. Mahkemeye çıkarılmak yerine suçunu sadece istifaya zorlanarak çekenler... Halen görevde olanları da var tabi.

Asıl suçlu olanlar defalarca kamuoyunu yanılttığı halde, masum insanlara iğrenç iftiralar attığı halde kendisine hiçbir yaptırım uygulanmayan ve üzerine halen daha itibar görüp TV'lerde, cumhurbaşkanının uçağında poz verip duran, bizim kan verip can verdiğimiz davamızı sulandırmaktan karnı doyan, doymak bilmeyen medyacı mafya. Asıl suçlular sırf takipçi satın almak için bile milyon liralar harcayanlar. Daha fazla para ve daha fazla kadın için yapmayacağı soysuzluk bulunmayanlar. Sorsan hepsi YERLİ VE MİLLİ. Hepsi AK PAK. Hepsi REİSÇİ, BÜYÜK RESİMCİ.

sert sikiş seks izle porno seyret

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018