Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

ÇAN-DEF'İN ACI GÜNÜ

SELAMİ KAPLAN'I KAYBETTİK

ÇAN-DEF'İN ACI GÜNÜ
Advert

ÇANDEF Genel Başkan Yardımcımız - Ak Parti Ataşehir Ilçe Başkan Yardımcısı ve Belediye Meclis Üyesi Sn. Selami KAPLAN fâni Âlemden Ebedi Aleme irtihal etmiştir.

Merhumun Cenazesi 11 Kasım Cumartesi (Yarın) Üsküdar - Altunizade'deki Marmara Üniversitesi Ilahiyat Camii'nde IKINDI NAMAZINA müteakip Karacaahmet Aile Kabristanligina defnedilecektir. Çerkeş vuslat haber olarak. Allah cc. rahmeti ve mağfireti ile muamele eylesin. Mekanı cennet olsun.ailesine sabir versin

Selami Kaplan Kimdir?

1952 Çankırı doğumlu olan Selami Kaplan 1970 yılından bugüne çeşitli derneklerde yöneticilik ve başkanlık görevlerinde bulundu. Siyasete 1976 yılında MSP Kadıköy Gençlik Kollarında başladı. 1980 İhtilalinde MSP kapanınca dört sene Anavatan Partisi İl delegesi olarak görev yaptı.

Siyasi yaşamına Refah Partisi’nde devam eden Kaplan  Ak Parti kurulduğunda Çankırı’da üye oldu. 2009-2014 Çankırı’da İlçe Meclis Üyeliği yaptı. 2014 Seçimlerinde 26 senedir ikamet ettiği Ataşehi̇r’den Meclis Üyesi adayı olarak 17. Sırada ve ilk yedekte yer aldı.

Ak Parti Ataşehi̇r İlçe Başkan Yardımcılığı ve Sosyal Politikalar Birim Başkanlığı görevini İki yıldır sürdüren ve aynı zamanda Çankırı Dernekler Federasyonu Genel Başkan Yardımcılığı görevini de yürüten Selami Kaplan bir üyenin istifası ile boşalan Ataşehir Belediye Meclisi Ak Partili üyeliği görevine yedek 1.sıradan asil olarak geldi. Ataşehir Belediye Meclisi Ak Partili üyesi olarak görevine başlayan Selami kaplan Mecliste dönem sona kadar görev yapacak.

sert sikiş seks izle porno seyret

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018