Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

ÇANKIRI VALİSİ HAMDİ BİLGE AKTAŞ İLÇEMİZİN SORUNLARINI DİLEDİ

ÇANKIRI VALİSİ  HAMDİ BİLGE AKTAŞ İLÇEMİZİN SORUNLARINI  DİLEDİ
Advert

​​Çankırı Valisi Sayın Hamdi Bilge Aktaş bugün sat 13:30 da Belediyemizi ziyaret etti. Vali Aktaş, Başkanlık makamında Başkanımız Hasan Sopacı’dan ilçemizde yapılan çalışmalar ile ilgili bilgiler aldı.

Her ay bir ilçede yapılan muhtarlar toplantısında muhtarların talepleri dinleyen Çankırı Valisi Sayın Hamdi Bilge Aktaş Belediye toplantı salonunda ilçemiz Köy ve Mahalle Muhtarlarının sorunlarını dinledi.  

Belediye Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Çankırı Valisi Sayın Hamdi Bilge Aktaş, Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner,  Çerkeş Kaymakamı Servet Güngör, Belediye Başkanımız Hasan Sopacı, Saçak Belediye Başkanımız Ramazan Yarım, İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi Şeker, İl Jandarma  Komutanı Jandarma Albay Murat Bozkurt, İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hasan Yıldız, İl Kültür Turizm Müdürü Mustafa Kemal Karatatar, İl genel Meclis Üyelerimiz Ahmet Ünaldı ve Avni Demircioğlu, Belediye Meclis Üyemiz ZEYNEL ÇİLTAŞ, köy ve mahalle muhtarları ile ilgili daire amirleri katıldı.

Toplantıda İl Jandarma Komutanlığının bilgilendirme sunumu gerçekleştirildi. Köy ve mezralarda meydana gelebilecek olan olumsuzluklar hakkında muhtarları bilgilendirerek, uyarılarda bulunuldu. Dolandırıcılık, düğünlerde silah atma ve benzeri konulara dikkat edilmesi gerektiği konusunda muhtarlara dikkatli olmaları çağrısında bulundu.Sunumun ardından muhtarların talepleri alındı.  

Talepleri tek tek cevaplayan Vali Aktaş, ilçelerimizin ve köylerin sorunlarıyla her zaman yakından ilgileneceklerini, sorunlara çözüm aranıp bulunacağını ifade etti.

Valimize soru soran Ulusu mahallesi muhtarı Mikdat ÖZDEŞ  ilçemizin sorunları anlatması  ve  ÇERKEŞ’E huzur evi istemesi alkış aldı .Bu sırada Abbas Kapıcıoğlu  hastaneye gelen hastaların Çankırı’dan başka yerlere sevk edilmesinin önündeki problemi YOK EDİLMESİNİZ İSTEDİ.

 Toplantı soru ve cevapların ardından sona erdi. Toplantı sonrası Vali Aktaş ve beraberindeki heyet Belediyemiz tarafından satın alınan ve restore edilecek olan Işıklar konağında incelemelerde bulundu.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018