Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

ÇERKEŞ MÜFTÜSÜ AŞUR AKYOL KIZ KURAN KURSUNU HİZMETE SUNDU

ÇERKEŞ MÜFTÜSÜ AŞUR AKYOL KIZ KURAN KURSUNU HİZMETE SUNDU
Advert

​İlk kez bir Çerkeş Müftüsü geldiği günden bu yana ciddi bir çalışma gerçekleştirdi. Müftülün arkasındaki lojmanı Tamamen hayırsever vatandaşların katkıları ile yatılı kız Kur'an Kursu yaptı. iç  tadilat inşaatı bitti. Şu bahçe parkesi yapılıyor. Bu sene kızlarımız yatılı olarak kuran kuşunda öğrenimini görecek. Bu kuran kursu tamamen Çerkeş halkının ve Çerkeş müftülüğünün kendi imkânları ile yapıldı.

Bu zamana kadar yapılan tüm çalışmaların hayır sevenlerin katkıları ile yapıldığını belirten Çerkeş Müftüsü AŞUR AKYOL "Bizlere yardım eden herkesten Allah razı olsun. Burada hafızlık yapan kızlarımız eğitim görecek. Yardımın en güzeli bu tür yardımdır. Çünkü insanın amel defterini kapatmaz. Burada eğitim gören, hafız olan bütün kızlarımızın sevabına ortak olacaklar. Şu an eğitim gören hafız kızlarımız gerçekten çok güzel şartlarda eğitimlerini sürdürüyorlar." diye konuştu.

Akyol sözlerine "İnşallah İleride ise hastane karşısına bölgenin inşaatımız tamamlandığında İlçe’nin en modern ve en büyük külliye tarzında binamızı yapacağız kursunda eğitimlerini burada sürdürecekler. Bu da hep bizi hem de Çerkeş insanını mutlu edecektir. Ben hayırsever Çerkeş halkını bu mutluluğumuza ortak olmaya davet ediyorum." şeklinde konuştu.

Çerkeş müftülüğü aşur akyol müftü aşur
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
doç.dr.nurettin     2017-10-09 çerkeş vuslat haber öncelikle teşekkürlerimi iletir,sizden ricam çerkeşe imam hatip lisesi açtırmanız yönünde haberler yapmanızı bekliyorum.duymuş olduğum kadarıyla imam hatip lisesine yer bulamamışlar.çerkeşte imam hatip lisesi yapılacak yer mi yok.artık çerkeşin imam hatip lisesinin olmasının zamanı gelmedi mi.sayın başkan ne diyor bu işe.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018