Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

VAH! ÇANKIRI'IM VAH! BİR İL BAŞKANI BİLE YETİŞTİREMEMİŞSİZ

Halkın kesin olarak istediği beğendiği 2 senedir geleceğin il başkanı denilen Musa Çağlar bile yalan olmuş .

VAH! ÇANKIRI'IM VAH! BİR İL BAŞKANI BİLE YETİŞTİREMEMİŞSİZ
Advert

Çankırı Ak parti il başkanını belirlemek için  temayülden çıkıp reisin karşısına çıkacaktı temayülle katılan isimlerden sadece  en çok oyu alan aday  bir ve ikinci aday  reisin karşısına çıkarken  2 adayda sürpriz aday olarak direk gitti.Bu ne demek temayüldeki 6 kişi pekte önemli değil halkın ne düşündüğü umurumuzda bile değil.

En azından ben öğle anladım. Peki, 2 adayın temayülle girmeden reisin karşısına çıkması ise 2 kişinin arkasının çok kuvvetli olduğunu , partide söz sahibi olduğu ve torpilli olduğu dur.kusura bakmayın halkın şeçmediği bir insan benim için torpillidir.

Reisin karar vermemesi ise tam bir Çankırı için hayal kırıklığı. Çünkü 100 bin nüfusa sahip Türkiye’nin en küçük illerinden biri olan ilin eti ne budu ne  hal böyle iken  reis 4 adayda  karar veremiyor 4 ünü yetersiz görüyor bu Çankırı için yüz karası dır.

Çankırı ne yazık ki , reisin hemen karar vereceği bir il başkanı bulamamış. Demek ki il başkanı olacak sevide insan yetiştirememişsiz . Demek ki her şey göründüğü gibi değilmiş her herkesin kuyusunu kazmış ve genel merkez 6 temayüldeki isim 2 de torpilli isime karar verememiş bakalım

Halkın kesin olarak istediği beğendiği  2 senedir  geleceğin il başkanı denilen Musa Çağlar bile yalan olmuş .

Mevla’m neyler neylerse güzel eğler reis Çankırı için bile ince eleyip sık dokuyorsa milletvekili ve belediye başkanlıkları için nasıl bir yol izleyecek merak konusu oldu.

 

NOT: TEMEYÜL NEDİR NE İŞE YARAR

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018