Advert
Advert

İŞTE AK PARTİ İL BAŞKANI VE KAOS

TURAN DEMİR'İN KALEMİNDEN AK PARTİDEKİ TAHAMMÜLSÜZ BEKLEYİŞ

İŞTE AK PARTİ İL BAŞKANI VE KAOS
Advert

Metal yorgunluğunun tüm teşkilatları sardığı bir ortamda, yeniden yapılanmak için radikal bir karar alan Ak Parti Genel Başkanı Recep TAYYİP ERDOĞAN, sıkı bir şekilde teşkilatları için metal yorgunluğunu gündeme taşırken, Çankırı’da istifa ettirilmeden kalp kırmadan kongreye kadar, İl Başkan Celal KAMAN ile devam eden Ak parti, Çankırı il başkanlığı temayülle, yeni atanacak İl Başkanı olacak şahsı en azından şimdilik sessiz sedasız bekliyor. Celal Kaman’da  bu sessizliğini ne zaman bozar bilinmez ama konuşacaktır,er yada geç konuşacaktır mutlaka…

Çankırı’da Ak Parti Temayülle yola çıkarken Tahammülsüzlüğün hat safhaya ulaştığı bir bekleyişe bir yandan  sabırla kırp dökmeden beklemek  , diğer yandan, görev bekleyenlerin kendilerine referans arama çabalarını Çankırı medyası ve halkı olarak izliyoruz.

Bazılarının temayülle çağırmasa bile sürpriz yapıp seçilebilme hayalini sosyal medyadan hayretle takip ediyorum.

Çankırı Ak Parti 6 isim üzerinde İl Başkanlığı için Temayül yoklaması yaparken, çağrılan Musa ÇAĞLAR, Hüseyin BOZ, Nevzat Erdem, Salim ÇİVİTCİOĞLU, Fatma Öztürk ve Mesut KOÇ şimdilik, sürpriz mi çokkkkkk.

Peki, bu isimler dışında sürpriz isim olursa ne olur?

Sanırım Ak Parti Genel Merkezi toplumun geniş kesiminin üzerinde yoğunlaştığı isimlerden  birini İl Başkanı olarak atamayacak olursa ve sürpriz bir isimin İl Başkanı olarak atanırsa ,  Çankırı’da Ak Partiye gönül vermiş insanlar ciddi bir hayal kırıklığı yaşayacak, muhalefet partileri de sanırım bu sürpriz atamayı da davul zurna ile karşılayacaklar gibime geliyor.

Çerkeş vuslat haber buda nerden çıktı demeyin bu isimler dışında konuşulan bir iki isime ulaştık. Adam sosyal medya profilini bile değiştirdi. referansı ise çok kuvvetliymiş  adayımızın havaları görseniz şaşarsınız.

Ak Partide sessiz bekleyiş devam ederken, parti içinde yer alan Ak Partililer kendilerinin kavgaları artık genel merkezi bile bıktırmış durumda.

Çankırı Ak Parti’de sesiz bekleyiş ve tedirginlik hakim olurken,ilçe başkanlıkları da kongrelerde köklü değişiklikler bekleniyor.

Zira Çankırı Ak partide de kavga ve kaosu sağır sultan bile duydu vekillerimizle belediye başkanların, belediye başkanların ilçe başkanları ve il genel meclis üyeleri ile kavgaları ilçelerde gün ışığına çıktı. İlçelerde kavga ve kaosunda devam ettiği  sessiz bekleyiş bu .

Ak Partide fırtına öncesi sessizliğin pek hayra alamet olduğu söylenemez.

Hangi ilçelerde kaos var verseniz onu yakında duyarsınız…

Celal KAMAN Musa ÇAĞLAR Hüseyin BOZ Nevzat Erdem Salim ÇİVİTCİOĞLU Fatma Öztürk Mesut KOÇ Çankırı Ak partide de kavga ve kaos
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
yıkamazlar     2017-09-29 AK PARTİ'nin 16'ıncı kuruluş yıldönümü, kutlu olsun... AK PARTİLİ'lere; yüreği, "vatanın bölünmez bütünlüğü ve milletin refah ve mutluluğu" için atan bütün dostlarıma selâm ve saygılarımı sunuyorum.
ak şener     2017-09-29 Ver mehteri
aşluk     2017-09-29 benim duyumlarım celal kaman konuşacakmış komple kurbanım demiş kuranlar düşünsün
çerkeşli mektubu ters den okur     2017-09-29 hasan paşa ----- ahmet ünaldı.avni recep ve vekil ile çankırı vekilimiz hüseyin filiz bey ile ------ irfan dinç rıfat altıntop ---- hüseyin aktaş şimdilik duyduklarım
hayat kavga ile başlar     2017-09-29 yerinde tespitler helal turan
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018