Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

ÇERKEŞ'E AFAGAN'LILARI BIRAKIP KAÇTILAR

ÇERKEŞ'E AFAGAN'LILARI BIRAKIP KAÇTILAR
Advert

 Çerkeş’te, insan kaçakçılar Özbek asıllı Afganları Avrupa’ya gitme vaadi ile kandırılıp otobüsle Çerkeş’e bıraktılar. İnsan kaçakcıları  150 kişiye yakın Afgan’lıyı D 100 karayoluna bırakıp kaçtılar. Çerkeş emniyet teşkilatı dağılan Afganlıları Çerkeş emniyetine götürdü. Ve haklarında işlem yapıldı

Edinilen bilgilere göre, Afganistan'dan yasa dışı yollar ile Avrupa'ya gitme vaadi ile kandırıp otobüsle yola çıkarılan Afgan uyruklu 150 ye yakın kişi, insan kaçakçıları tarafından çerkeş  ilçesine bırakıldı. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
tarihi fırsat     2017-08-28 Çerkeşli Afganlıları bağrına bastı başlıklı bir haberde yapabilirsiniz inşallah Turan bey.İnsanığın ölmediğini bu kardeşlerimiz üzerinden tüm aleme gösterebilmeli çerkeşli.
Haydi Çerkeş     2017-08-28 Çerkeşin geleneksel konukseverliini göstermenin tam zamanı.haydi Çerkeşliler gösterin büyüklüğünüzü.Turan kardeş;Sizde bu kardeşlerimize yardım eden Çerkeşli hayırseverleri haber yapın ki lütfen,bilelim ve onlarada bir nevi teşvik olsun.özellikle lokantaların harekete geçmesi lazım.Fırınlar aynı şekilde.belediyemiz şimdi büyüklüğünü gösterme zamanı.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018