Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

32 YILLIK ÇERKEŞ EFSANESİ ÖZBEYAZ MOBİLYA

32 YILLIK ÇERKEŞ EFSANESİ ÖZBEYAZ MOBİLYA
Advert

Zaman değişti, endamı değişmedi ama anlamı unutuldu gitti. Bakın büyük marketlere mobilya satıyor. Cevizin kestanenin gürgenin çamın  kısaca ağaçın ruhuna inmek, iskarpela ile oyarak içindeki güzellikleri görmek işte bu güzelliği gören 2 çift gözden bahsedeceğim. İşte bu hikaye 32 yıllık ÖZBEYAZ MOBİLYANIN  yanı  Mustafa ve   Murat ÖZBEYAZ hikayesi   

 

Murat ÖZBEYAZ  babasının yanında çırak olarak başladı şimdi ise sadece Çerkeş’in değil tüm çevre il ve ilçelerden sipariş alıyor namı il sınırlarını çoktan aştı .

Üretmenin yarattığı iç huzuru ve güven duygusunun yanı sıra,  Halka verdiği güven yaptığı işteki beceri onu Çerkeş’in vazgeçilmez marangozu yaptı .

Özbeyaz  MOBİLYA, bundan tam 32  yıl önce, 1985 yılında MUSTAFA ÖZBEYAZ  tarafından, küçük bir atölyede kuruldu. , ailevi değerlerden ve çalışma ilkelerinden aldıkları güçle, ÖZBEYAZ  MOBİLYA'nın kalite geleneğinin temellerini attılar.

Gelenek yaratmak, zor ve zaman alan bir yoldur.

ÖZBEYAZ  MOBİLYA bu geleneği; çalışma ilkeleri, estetik ve işlevselliği buluşturan tarzıyla müşterilerine en iyi hizmeti / en kaliteli ürünleri sunarak oluşturdu.

Şu anda Mustafa ustanın yanında pişen çıraklık kalfalık  vede ensanunda ustalığı babasından devralan MURAT ÖZBEYAZ  Bundan sonraki hedefi de; temel ilkelere ve mesleki etik değerlere bağlı yapısıyla, mobilya dekorasyon alanındaki yoluna devam etmek ve  ÖZBEYAZ MOBİLYA geleneğini gelecekte de sürdürmektir

ADRES:YENİ MAH.FİDANLIK CAD.NO 28 ÇERKEŞ ÇANKIRI

TEL 0544 598 05 63 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018