Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

ÇERKEŞ'İN ÖĞRENCİLERİ İÇİN KURBAN DERİLERİNİ BİZ TOPLUYORUZ.

KURBAN DERİLERİ İÇİN ARAYIN GELELİM 0543 323 85 40 0505 577 49 03 ÇERKEŞ KARTOPU EĞİTİM GÖNÜLLÜLERİ

ÇERKEŞ'İN ÖĞRENCİLERİ İÇİN KURBAN DERİLERİNİ BİZ TOPLUYORUZ.
Advert

Bugün Çerkeş’de eğitim-öğretim çağına gelmiş, üniversiteye girmeye hak kazanmış yüzlerce öğrenci belki de imkânı olmadığı için okuyamayacak geçmiş yıllarda olduğu gibi. Başını sokacağı bir yurt, aylık masraflarını karşılayabileceği maddi imkânı olmadığı için okuma hayallerini bitirmek zorunda kalacak.

Çocuklarımız bizim geleceğimiz.

 Öğrencilerimize  sahip çıkanlar olmasaydı, bugün belki de onlardan bazılarının eli kalem değil silah tutuyor olacaktı. Bu bakış açısıyla bakacak olursak, bu çocuklara maddî imkân sağlayarak, burs vererek bu ülkenin geleceği olan gönlü imanlı nesillere sahip çıkmak çok önemlidir.

Kurban bayramı  gibi hayırda yarışıldığı dönemlerde bizlerde öğrencilerimiz için sizlerden bir şeyler talep ediyoruz ve Allah sizlerden razı olsun ki sizlerde yıllardır boş çevirmiyorsunuz. Kurban Bayramı münasebeti ile keseceğimiz kurbanlarımızın derilerini Kartopu Derneği olarak öğrencilerimiz için verilen BURSLARINA katkı amacı ile toplamaya çalışacağız. Şimdiden kurban derilerinizin sözünü kimselere vermeyin .Kartopu Derneği dört yıldır üniversite ye giden öğrencilerimize destek vermektedir. Çerkeş, Saçak ve  çevre Köylerimizde kurban kesecek hemşehrilerimizden ricamız derilerini burs için ayırmaları ve ücretlerini burs hesabına yatırmaları dır. Kurban derilerinizi derneğimize vererek bir öğrencinin hayellerine ulaşmasında  katkıda bulunup geleceğimiz için bir şey yapmış olmanın mutluluğu   içinde huzurlu bir bayram gerçirmeniz dileği ile. 

ÇERKEŞ KARTOPU EĞİTİM GÖNÜLLÜLERİ                                                                                                                          

KURBAN DERİLERİ İÇİN ARAYIN GELELİM

0543 323 85 40

0505 577 49 03

Hesap numaralarımız:

HALK BANKASI HESAP NO: 1225 -12100001

IBAN: TR14 0001 2001 2250 0012 1000 01

ÇERKEŞ KARTOPU EĞİTİM GÖNÜLLÜLERİ
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018