Advert
Advert

ÇERKEŞ ESNAF KEFALET VE KREDİ KOOPERATİFİNDEN ÖNEMLİ 2 DUYURU

ÇERKEŞ ESNAF KEFALET VE KREDİ KOOPERATİFİNDEN ÖNEMLİ 2 DUYURU
Advert

Çerkeş esnaf kefalet ve kredi kooperatifi de 5-EYLÜL 2017 tarihinde saat 14: 30 ‘da istasyon mahallesinde yukarıdaki tapu gösterilen 2+1 daire kooparatif hizmet binamızda yönetim kurulu nezdinde satılacaktır.

İlgililere duyurulur.

ÇERKEŞ ESNAF KEFALET VE KREDİ KOOPERATİFİ

Hüseyin ERDOĞAN

 

 Çerkeş Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkanı Hüseyin ERDOĞAN’dan Çerkeş esnafına müjdeli haber  kooperatif başkanı Erdoğan  Çerkeş vuslat habere yaptığı açıklamada   “Kredi Kefalet kooperatifimize borçları bulunan esnaf ve sanatkârımızın borçlarını yapılandırıyoruz. 31 Temmuz 2017 tarihinden önce kredi borcu kooperatif takibine intikal eden esnaf ve sanatkârların 15  EYLÜL 2017 tarihine kadar başvurmaları halinde yeniden yapılandırmadan faydalanacaklar.” Dedi.

Esnaflarımıza duyurulur TESK gelen genelgeye istinaden 08 08 2017 tarihi itibariyle uygulanacak olan Esnaf Sanatkarlar Kredi Kooperatifi üyelerinin icradaki ve takibe düşen borçları hakkında 31 07 2017 tarihinden önce icra ve takibe düşen esnaf ve sanatkarlarımızın borçlarına yapılandırma çıkmıştır 15 09 2017 tarihine kadar Esnaf Sanatkarlar Kredi kefalet kooperatifine başvurmaları gerekmektedir

Çerkeş Esnaf Sanatkarlar ve Şoförler Odası Başkanlığı Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Taşkın

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018