Advert
Advert

ÇERKEŞ VUSLAT HABERE VE TURAN DEMİR ÇİRKİN SALDIRI

ÇERKEŞ VUSLAT HABERE VE TURAN DEMİR ÇİRKİN SALDIRI
Advert

Çankırı’ basının güzide temsilcisi Çerkeş vuslat haber’in imtiyaz sahibi ve aynı zamanda  Genel Yayın Yönetmeni TURHAN DEMİR,  sudan bahaneler ile vekilimizin belediye başkanımızın adını kullanarak tehtit hakaret  ve darp edilerek İ.B ve oğlu U.B ‘nın  saldırısına uğradı.

Yüksek tansiyon hastası olan ve darbeler ile tansiyonu 22 çıkıp bayılan insana  yerde bile şerefsizce Tekme atan şehir eşkıyalarına  kim dur diyecek.

Turan DEMİR tedaviye alınırken, polis olayın ardından kaçan şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı.

Gazetemize ağır hakaretler edilerek  TEHTİT VE ŞANTAJ saldırısını şiddetle kınıyoruz.

Olay ile ilgili Turan DEMİR şunları söyledi .”saldırı yapanlar  sanki  kendilerinde değildi,sürekli ayni şeyleri söyleyip hakaret ve tehtit ettiler .şimdi ya birileri beni hedef gösterip göz korkutmayı istiyor ya da şipariş bir saldırı olabilir. Bunu öğreneceğim ve bu benim ilk tehdit alışım değil  evet ilk darb edilişim ey zavallılar aldığım tehtitleri edilen hakaretleri yediğimiz küfürleri bir bilseniz aklınız durur .RABBİMİZE bir can borcumuz var onu da rabbim verdi rabbim alır  Şunu biliyorum sizlerin benimle işi olmaz ,benimde sizinle işim olmaz  önemli olan

NEDEN ?

NE İÇİN ?

Bu cevaplar hep aradım arayacağım ,bu cevapları bulmaktan ama asla vazgeçmedim ,geçmeyeceğim .

ŞEHİR EŞKİYASIDA BİLECEK HER KESDE BİLECEK .

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAYACAĞINI .

Biz gazeteciyiz dayak yeriz kaderimiz bu  hatırlarsanız bir yazımda şöyle yazmıştım

“Bu gün çalışan gazeteciler günü  bu günkü yazımı kendime ayırdım işte ben  TURAN DEMİR .Kimi zaman kahvehanede duyduğum  bir dedikodudan yola çıkıp haberin gerçekliğini araştırırı kimi zaman da gördüğü, bildiği ya da duyduğu bir olayın kalbine kadar inen kişiyim amatörte olsa ben gazeteciyim daha öncede yazdım biz gazetecilerin hikayesi bu.


Dost görünenlerimiz çoktur etrafımızda. Kimseyi memnun edemeyiz bir türlü, yapılan her haber dokunur birinin yarasına. Tehdit, küfür, dayak, mahkeme. Bitmez gazetecinin çilesi. “MEVZU ÇERKEŞ  MENFAETLERİ İSE İSE GERİSİ TEFERRUAT"

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Faruk KARATATAR     2017-08-08 Sn. Turan Bey, geçmiş olsun. Şahsınıza, dolayısıyla doğru haber kaynağımıza saldırı yapanları ve arkalarındaki karanlık güçleri şiddetle lanetliyorum.
Hüseyin ÇAKIR     2017-08-07 Sn.Turan DEMİR kardeşim ; Şahsınıza yapılan saldırı. Turan DEMİR’e yapılmamıştır. Bu çirkin saldırı şahsınızda Çerkeşlilere yapılan saldırıdır. Bu ahlaksız saldırı şahsınızda Çankırı basınına yapılan alçak saldırıdır. Bu saldırıyı yapanlar İnsanlıktan nasibi almayan, Vuslat haber yazarlarına yapılan necaset bir saldırıdır. Bu saldırı Türk demokrasisini içine sindiremeyen aşağılık FETÖ’nün kirli ağız saldırısıdır. Bu saldırıyı nefret ve şiddetle kınıyor. Faillerin en kısa zaman yakalanıp adalete teslim edilmesini bekliyor. Takipcisi olacağımızı ve Size ve Vuslat haber ailesine geçmiş olsun dileklerimi arz eder.
m.ali     2017-08-07 doğru haber yapıyorsun,birilerinin işine gelmiyor turhan bey.bu yapılan saldırı şaibeli.bunun altındaki sebebi merak ediyoruz.ve sizden yakın zaman açıklama bekliyoruz....
Geçmiş olsun     2017-08-07 Turan bey geçmiş olsun.Biran evvel sağlığınıza kavuşmanızı dilerim.Ama haberiveriş tarzınız kapalılık arzediyor.Bunlar size saldıranlar yani isimlerini neden kapalı verirsinizki.Açıkça yazın.Birde anlaşılamayan nokta sizi milletvekili belediye başkanı yakınıyım diyemi dövdüler yoksa sizi b.başkanına milletvekiline çok yakınsınız diyemi darp ettiler.Bu haberde net olarak anlaşılamıyor.Hiçbir şekilde mazur görülemeyecek bu saldırıyı kınamak bütün okurlarınızın görevi.Tekrar geçmiş olsun.
vatandas     2017-08-07 Çerkeşde bu herifler haraç kesiyor. Pislik çıkarıyor. Polis ne işe yarar yav. Emniyet müdürü sen ne işe yararsın. Senin görevin ne. Bu adamlara abi çekiyorsunuz utanmadan.
Ahmet     0000-00-00 Geçmiş olsun üstadım, bu menfur saldırıyı kınıyorum. Tez zamanda bu eşkiyaların cezasını bulacaklar ümidindeyim. Bu saldırı ve baskılar sizi ve vuslat haberi susturamıyacaktır. Yola devam.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018