Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

ÇANKIRI'NIN YÜKSELEN DEĞERİ ARİF ÇAYIR'DAN TARİHİ KAZIYA İLK KEPÇE

ILGAZ’IMIZIN EN MUTLU GÜNÜ… YILLARDIR ÖZLEMİ ÇEKİLEN DOĞALGAZA İLK KAZI “BAŞKAN ARİF ÇAYIR’DAN” “ILGAZ’IMIZA HAYIRLI OLSUN”

ÇANKIRI'NIN YÜKSELEN DEĞERİ ARİF ÇAYIR'DAN TARİHİ KAZIYA İLK KEPÇE
Advert

ILGAZ’IMIZIN EN MUTLU GÜNÜ… YILLARDIR ÖZLEMİ ÇEKİLEN DOĞALGAZA İLK KAZI “BAŞKAN ARİF ÇAYIR’DAN” “ILGAZ’IMIZA HAYIRLI OLSUN” İlçemize meşakkatli çalışmalar sonucu kazandırılan doğalgazın ilk kazmasını T.C. Ilgaz Belediye Başkanlığı olarak Sayın Başkanımız Arif Çayır’ın Önderliğinde vurmanın heyecanını siz kıymetli hemşerilerimizle paylaşıyoruz. Bu yıl içerisinde kullanılmaya başlanacak olan doğalgaz için şebeke hattı kazı çalışmaları başladı. İlçemizde doğalgaz dağıtım şebekesi kazı çalışmaları doğrultusunda ilk etapta 10 kilometre doğalgaz şebekesi yapılacak olup, sene sonuna kadar ilçenin belli bir bölümüne gaz kullandırılacaktır.

İlçemiz Yukarı Mahallede başlayan doğalgaz çalışmaları, önümüzdeki yıllarda tüm ev ve işyerlerine girmiş olacaktır. Doğalgazın ilçemizde kullanılmaya başlanacak olmasından dolayı büyük sevinci siz değerli Ilgaz Halkımızla samimiyetimizle paylaşıyoruz. Bugün gerçekleştirilen “Doğalgaz Kazı Çalışmaları Başlangıç Töreni” Ilgaz’ımız için tarihi bir adım olmuştur.

Ilgaz’ımız için kazanım sağlanan bu hizmet doğrultusunda yapılan törende Sayın Başkanımız Çayır “ Bu başarıyı Tüm Ilgaz’lı Hemşerilerimizle başarmanın gururunu yaşıyorum. İlçemiz için büyük kazanım olan çağdaşlığın resmi doğalgazı artık siz kıymetli hemşerilerimizde kullanacak. Orman denizi yeşil Ilgaz’ımıza sağladığımız hizmetlerde hiçbir zaman ayrımcılık yapmadan memleketimiz için çalışmaktan gurur duyuyorum. Şükürler olsun ki ilçemize doğalgazı kavuşturduk. Doğalgazla birlikte hava kirliliği azalacak olup daha iyi ve daha ucuza ısı sağlayıp, evlerimizde eziyet çekmeden tek tuşla hizmete kavuşacağız. Doğalgaz Ilgaz’da geleceğin aydınlık olması demek, hem inşaatta hem konutta hem de sanayide daha iyi yatırımların ve kazançların olacağı bir ilçenin ortamının hazırlanması demek. Ilgaz’ımızı türkülerimize konu eden yüceliğine yakışır hizmetlerimizi siz kıymetli hemşerilerimize Allah’ımın bizlere nasip ettiği sürece birçok hizmetleri sizlere kazandıracağımızdan emin olabilirsiniz.

Çıktığımız bu yolda dediğimiz gibi “Ayrımız Gayrımız Yoktur, Ilgaz’dır Ortak Sevdamız” ilkesinde bu hizmetleri bizlere kazandıran başta siyasilerimiz olmak üzere emeği geçen herkese siz kıymetli Ilgaz Halkım ve Şahsım adına canı gönülden teşekkür ediyor. Doğalgazımızın hepimize hayırlı olmasını diliyorum.” diye konuştu. Konuşmalarının ardından hayırlara vesile olması dilekleriyle kesilen kurban sonrası, Başkan ÇAYIR, kepçe operatörlüğünün başına geçerek Ilgaz’ımız için temsili olarak ilk kazı çalışmalarını başlatmış oldu.

Ilgaz Belediye Başkanı Ilgaz Belediye Başkanı arif çayır ılgazda dogalgaz
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Uğur IŞIK     2017-08-02 Arif Başkanımı belediye başkanlığından çok önce tanırım. Gerçek bir vatan sever, memleket sevdalısı olmasının yanında insani değerlere önem veren ahlaklı, beyefendi ve adam gibi adam diyebileceğimiz nadir insanlardandır. Daha önce ki görevlerin de olduğu gibi Ilgaz Belediye başkanlığında da başarılara imza atmaya devam ediyor. Selam ve saygılarımla;
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018