Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

ÖĞRENCİLER BU FIRSAT KAÇMAZ.

HASAN PAŞA'DAN ÇILGIN PROJE Çerkeş Belediye Başkanlığımız siz değerli öğrencilere ekonomik konaklama konusunda her türlü yardımı sağlayacaktır.

ÖĞRENCİLER BU FIRSAT KAÇMAZ.
Advert

Çerkeş Meslek Yüksek Okulu tercih eden öğrencilere yurt, burs, staj ve mezun olduktan sonra istihdam garantisi veriyor.

2017-2018 eğitim öğretim yılı için tercih işlemleri 18.07.2017 tarihinde başladı. Tercih işlemleri 26.07.2017 tarihinde sona erecek.

Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı Çerkeş Meslek Yüksek Okulunu tercih edecek öğrenciler için basın açıklaması yayınladı.Sopacı açıklamasında;

 

“Sevgili öğrenciler;

Yaşamınızın en önemli kararını verme aşamasındasınız. Üniversite sınavı sonuçları açıklandı. Aldığınız puana ve isteğinize bağlı olarak tercihinizi yapacaksınız.

Çerkeş Belediye Başkanı olarak 2017-2018 Eğitim öğretim yılında sizleri Çankırı Karatekin Üniversitesi Çerkeş Meslek Yüksekokulu'na öğrencimiz olarak görmeyi arzu ediyorum.

Çerkeş İlçemiz, İstanbul –Samsun karayolu üzerinde bulunmakta ve Başkent Ankara’ya 128 km uzaklıkta, dört mevsimi ayrı güzel olan şirin bir ilçedir.

Çerkeş’e, Çankırı, Ankara, Kastamonu, Samsun ve İstanbul illerinden ulaşım tek vasıta ile gayet kolaydır. İstanbul –Samsun güzergâhındaki Karadeniz otobüslerinin tamamı ve Doğu Anadolu Bölgemize bağlı illerimizin bir kısmı ilçemizden geçmekte ve her gün Ankara, Karabük ve Çankırı’ya ilçemizden otobüs seferleri olmaktadır.

Ülkemizin en büyüklerinden biri olan Yıldızlar Holding Söğütsen Seramik San. A.Ş. seramik fabrikası ilçemize 20 km mesafededir.

Çerkeş Meslek Yüksek Okulumuzu tercih eden öğrencilerimize yurt, burs, staj ve mezun olduktan sonra istihdam garantisi veriyoruz.

İlçemizde konaklama sorunu bulunmamaktadır. Yurtta kalmak istemeyen öğrencilerimiz çok ekonomik ve kaliteli evleri bulabileceklerdir. Çerkeş Belediye Başkanlığımız siz değerli öğrencilere ekonomik konaklama konusunda her türlü yardımı sağlayacaktır.

Sağlık ve huzur dileklerimle birlikte tercihlerinizin hakkınızda hayırlı olmasını dilerim.” dedi. 2017-2018 eğitim öğretim yılı için tercih işlemleri 18.07.2017 tarihinde başladı. Tercih işlemleri 26.07.2017 tarihinde sona erecek

Çerkeş Meslek Yüksek Okulu Okulu tercih eden öğrencilere yurt burs staj ve mezun olduktan sonra istihdam garantisi veriyor. tercih edecek öğrenciler hasan paşa hasan sopacı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
HASAN AYRANCI ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİNE REKTÖRÜ OLMAYI HAK ETMİYORSUNUZ.
HASAN AYRANCI ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİNE REKTÖRÜ OLMAYI HAK ETMİYORSUNUZ.