Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

SANCAKTEPE MHP İLÇE BAŞKANI ÇERKEŞLİ EMRAH DANACIOĞLU UYUŞTURUCUYA HAYIR DEDİ

SANCAKTEPE MHP İLÇE BAŞKANI ÇERKEŞLİ EMRAH DANACIOĞLU UYUŞTURUCUYA HAYIR DEDİ
Advert

 MHP Sancaktepe  İlçe Başkanlığı Uyuşturucuya Hayır demek için basın açıklaması yaptı. Samandıra meydanda bulunan Saat Kulesi önünde gerçekleştirilen  basın açıklamasına MHP İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter, MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu, Sancaktepe Muhtarlar derneği Başkanı ve Atatürk Mahallesi Muhtarı Cennet Taçyıldız, Veysel Karani Mahallesi Muhtarı Ali Çolak, Yunus Emre Mahallesi Muhtarı Emin Güveli,  Merve Mahallesi Muhtarı Nihat Bıyık, Yenidoğan Mahallesi Muhtarı H. Feyzullah Berber, SANİAD Başkanı Murat Işık, Sancaktepe Ülkü Ocakları Üyeleri ve MHP Sancaktepe ilçe yöneticileri , partililer ve vatandaşlar katıldı.

Kısa bir konuşma yapan MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu, her geçen gün artarak devam eden uyuşturucu konusunda ilçe ve partimiz olarak hayır demek ve gereken önlemleri almak için yetkilileri duyarlı olmaya davet emek için burada bu basın açıklamasını yapıyoruz. Sancaktepe’de Uyuşturucuya Hayır diyoruz diye konuştu.
İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu daha sonra mikrofonu  MHP İstanbul Milletvekili  İzzet Ulvi Yönter’e verdi.
İstanbul Milletvekili Yönter “Buraya gelirken,  Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli beyi bilgilendirdim. Kendisi Sancaktepeli kardeşlerimize selam ve sevgisini gönderdi lütfen kabul buyrun. Sacaktepenin her meselesi ile ilgileniyoruz. İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu burada, Sancaktepe’de  Emlak meselesi, Sancaktepe’de  işsizlik meselesi, Sancaktepe’de sosyal sorunlar, Sancaktepe’de başka meseleler konusunda  Milliyetçi Hareket  Partisi elinden gelen tüm çabayı gösterdi. Göstermeye de devam edecek.  Sancaktepe için varız. Sancaktepe’nin sorunlarını çözmek için de buradayız.  Diye konuştu.
Konuşmasına devam eden Milletvekili  Yönter “ Milletimiz için, İstanbul’umuz için, Sancaktepemiz için vahim bir sorunu konuşmak için buradayız. Devletin daha fazla konuya eğilmesini temin etmek için toplandık. Nedir bu Uyuşturucu.  Sancaktepe’de uyuşturucu kullanımı artıyor. Sokaklarda zombi gibi gezen bonzai kullanıcıları var.  Buradan tüm kardeşlerimize sesleniyoruz. Bu gün sizi bulmadıysa  yarın bulmayacağı anlamına gelmez. Nesillerimizi kurutuyor uyuşturucu, geleceğimizi mahvediyor, gençcecik evlatlarımızı katlediyor. Hep beraber bu zehrin karşısına dikilmek zorundayız. Sancaktepe buna izin veremez.  Sancaktepe uyuşturucu kullanıcılarına, uyuşturucu tacirlerine, çetelere, köşe başlarını tutmuş torbacılara müsamaha  göstermez  göstermeyecek.  Bizim feda edilecek evladımız yok.  Bizim vaz geçecek gencimiz yok. Bizim gözden çıkaracak nesillerimiz yok. Biz Türk İslam medeiyetinin burcuyuz, değerlerimize göre yaşayan , tarihimizle gurur duyan  milletiz. Uyuşturucu da nedir Allah aşkına, şuanda Türkiye’de 1,5 Milyona dayanmış uyuşturucu kullanan kişi sayısı. Son üç yılda yüzde yirmi artmış. Her taraf bonzai, sentetik uyuşturucu. “ dedi. İstanbul milletvekili daha sonra  yanında getirdiği  fotoğrafları vatandaşlara göstererek “ Türk Gençliği yerlerde sürünemez” dedi.
Yönter konuşmasına “ Nerede bu devlet, neden tedbir alınmaz. Bir nesli kaybediyoruz. 1,5 milyon uyuşturucu kullanan sayısı ne demek ? hangi vatan evladı bunu içine sindirebilir. Sancaktepenin kanayan yarası, ilçelerin ve  İstanbul’un kanayan yarası olan bu uyuşturucu ile mücadele etmek zorundayız. Şu anda bonzai kullanım yaşı dokuza düşmüştür. Yani bonzai kullanan çocuklar var. Onlara uyuşturcu temin eden, teşvik eden kim varsa alçaktır şerefsizdir. Devletin gücü, hukukun gücü o şerefsizlerin  yakasından    tutmalıdır. Biz Sancaktepe’de  milletimizin huzuru, insanımızın güvenliği, geleceğimizin muhafazası  ve istiklali  açısından uyuşturucu ile mücadele konusunda üzerimize ne düşüyorsa yapacağız. Sancaktepe’de mücadele ile kalmayacağız diğer ilçelerimizde ve size söz veriyorum Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne konuyu taşıyacağım. Bu zehir tacirleri her kimse üstüne gideceğiz. Bizim heba edecek, teslime edecek vazgeçecek  gençlerimiz yok. Türk devleti güçlüdür, kollarından yakalarından tutar. Hiç merak etmeyin Sancaktepe bundan sonra bu insanlık düşmanı  uyuşturucu çetelerinin üzerine gidecektir.  Dünyada 250 milyon uyuşturucu kullanan var. Türkiye ilk beşe girmiş. Sancaktepe olarak, Milliyetçi Hareket Partisi olarak  buna izin vermeyeceğiz.  Hep beraberiz. Evlatlarımıza sahip çıkacağız. Buradan yetkililere sesleniyorum,  uyuşturucu konusuna eğilsin. Sancaktepe’yi  çaresiz falan bırakmasın, çaresizde sanmasınlar gerekirse biz gece gündüz buradayız bekleriz. Çünkü mesele istikbal hiçbir gencimize zarar gelsin istemiyoruz. Uyuşturucuya hayır, uyuşturucu çetelerine hayır, hainlere hayır ve Sancaktepe bir olacak bir bütün olacak, Sancaktepe’ye inanıyoruruz,  Sancaktepe’ye güveniyoruz , diyorum ki birlikte başaracağız. Okullarda devamlı uyuşturucunun zararları anlatılsın.  Uyuşturucu çeteleri bizi duysun Sancaktepe varken başaramayacaksınız.  “ diye konuşmasını bitirdi. 
Daha sonra çekilen hatıra fotoğraflarının ardından basın açıklaması sona erdi. 
Tevfik Erk / İstanbul 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
HASAN AYRANCI ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİNE REKTÖRÜ OLMAYI HAK ETMİYORSUNUZ.
HASAN AYRANCI ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİNE REKTÖRÜ OLMAYI HAK ETMİYORSUNUZ.