Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

İSMİNİ VE PARTİSİNİ ZİKRETMEKTEN HAYA ETTİĞİM BU ŞAHIS

ÇANDEF GENEL BAŞKANI Zekeriya Açıkgöz DE SOSYAL MEDYADAN BİR AÇIKLAMA YAPTI.

İSMİNİ VE PARTİSİNİ ZİKRETMEKTEN HAYA ETTİĞİM BU ŞAHIS
Advert

Değerli Hemşehrilerim….

Dün yerel basınımızda çıkan bir haber röportajı okumanın şaşkınlığını hala yaşamaktayım.
Benim memleketim Çankırı'dan böyle bir şahsiyetin çıkması tüm hemşehrilerim gibi beni de fazlasıyla üzmüş ve aynı zamanda bu zihniyetin ne olduğunu bir kez daha tüm hemşehrilerim gibi anlamamı sağlamıştır.

İsmini ve partisini zikretmekten haya ettiğim bu şahıs tam bir militan ve bölücü örgüt mensubu diliyle Çankırımda bir şeylerin ateşlenmesine vesile olmaya çalışmaktadır.

Bu zat-ı muhterem bile diyemeyeceğim şahıs bir yıl önce ülke olarak devlet olarak millet olarak hain terör örgütü tarafından gerçekleştirilen darbe girişimini basite indirgemekte ve hatta utanmadan arlanmadan Allah'tan korkmadan o gece verdiğimiz 249 şehidimize 249 ölü diyerek tüm değerlerimize tüm inançlarımıza vatanımıza bayrağımıza devletimize namusumuza sahip çıkanları hiçe sayma cüreti göstermiştir.

Haber başlığından aslında kişinin niyeti gayet açık ve nettir;
Devletini Milletini Vatanını Bayrağını savunan 249 şehit binlerce gazi ve milyonlarca gece gündüz demokrasi nöbeti tutan milletimizin karşısında, güneydoğuda doğuda büyük şehirlerimizde ülkemizin dört bir yanında terör olayları gerçekleştiren ve yine onlarca yüzlerce şehit vermemize sebep olan bölücü terör örgütü PKK ve onun siyasi uzantısı HDP ile el ele kol kola kucak kucağa olduklarını belirtmektedir.

Güneydoğuda gerçekleştirilen hendek operasyonlarında onlarca şehit vermiş olmamıza rağmen yine ismini zikretmeyeceğim şahsiyet Devletimizin oradaki vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği için yaptığı operasyonlara bile yıkım deme bahtsızlığını yaşamıştır.

Röportajının bir yerinde adaletsizliğin toplumda kargaşa huzursuzluk ve hatta iç savaşa neden olduğunu söylemekte ise de şu anda gerek kendisinin gerekse mensubu olduğu partinin yaptığı eylem ve söylemler tamamen toplumumuzu ayrıştırma ve kargaşaya neden olma amacı taşımaktadır.

15 Temmuz kontrollü darbedir söylemiyle hainlerin gerçekleştiremediği emellerine hizmet etmektedirler ve bu darbeyi unutturmaya çalışmaktadırlar.
Bizler bu memleketin çocukları olarak her zaman Devletimize Milletimize Vatanımıza ve Bayrağımıza birlik ve beraberlik içersinde sahip çıktık bundan sonra da canımız pahasına sahip çıkmaya devam edeceğiz.
O şahsiyet ve yandaşları maalesef bu memleketin tozunu tuzunu yutmamışlar, bu memleketin milliyetçiliğinden bu memleketin vatanseverliğinden bu memleketin inançlarından maalesef nasiplenememişlerdir.
Had sınırını fazla zorlayarak; 15 Temmuz darbe girişiminin karşısında duran halkımıza hemşehrilerimize, millilikten nemalananlar günlük çıkar sağlamaya çalışan sahterkarlar diyerek kişiliksizliğini ve savunduğu sözde değerlerini ortaya koymuştur.

Değerli hemşehrilerim..
15 Temmuz'u hiçbir zaman unutmayacağız ve unutturmayacağız. 
15 Temmuz'u basitleştiremeyeceklerini o gün yapılan ihaneti tüm dünya ile birlikte bu, kendini, milletini, vatanını, bayrağını bilmezlerin de anlamasını sağlayacağız.

Bir kez daha ismini cismini anmak bile istemediğim bu zihniyet ve şahsiyetin yaptığı bu açıklamalara;
ÇANKIRIMIN,
ÇANKIRILIMIN, 
MEMLEKET EVLATLARININ itibar bile etmeyeceklerine olan sonsuz güvenimin yanında herhangi bir taşkınlığa meydan vermeden tam da 15 TEMMUZ GÜNÜ YAPACAĞIMIZ ANMA ETKİNLİKLERİMİZDE;
bunlara ve zihniyetlerine inat;
bir olarak
birlik olarak
RENGİNİ ŞEHİDİMİN KANINDAN ALAN ŞANLI AYYILDIZLI TEK BAYRAĞIMIZLA,
TEK VATANIMIZ İÇİN TEK DEVLETİMİZ İÇİN TEK MİLLETİMİZ İÇİN 
hep birlikte ÇANKIRI MEYDANINDA OLACAĞIMIZI belirterek hepinize saygı ve selamlarımı iletiyorum.
RABBİM BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ BOZMASIN VE HAİNLERE HİÇBİR FIRSAT VERMESİN

ÇANDEF GENEL BAŞKANI Zekeriya Açıkgöz DE SOSYAL MEDYADAN BİR AÇIKLAMA YAPTI.

Çok değerli Çankırıli Hemsehrilerim; 
Dün, CHP. Çankırı IL Başkanının yaptığı basın açıklamasını A'dan Z'ye, noktasına-virgülüne kadar okudum. 15 Temmuz Hain Darbe girişimini canlariyla- kanlarıyla bertaraf eden 249 Şehidimiz ve 2000' in üzerindeki Ga
zimizin, ferasetli ve dirayetli Devlet Adamlarimizin, siyasetcilerimizin, kahraman Asker, Polis ve diğer güvenlik kuvvetlerimizin, basiretli ve vatansever yoneticilerimizin ve Tek Vatan, tek bayrak, tek millet ve tek devlet' ten asla ödün vermeyen bu Gazi Milletimizin kahramanca mücadelesi ve Yüce Mevla'nin yardımlarıyla bertaraf edilen HAiN DARBE TEŞEBBÜSÜ'ne karşı verilen mücadeleyi küçümseyerek "Kontrollü bir darbedir" diyen CHP Çankırı IL Baskanini; milli ve manevi değerlere sahip olan ve 15 Temmuz Hain Feto Darbe girişiminde en çok ŞEHIT veren illerden (13 şehit) olan ÇANKIRI'mizin bir STK. Yöneticisi olarak hayretle ve esefle kınıyor;
Aziz ve kahraman milletimizin kahır ekseriyetinin düşüncesi ve olayın gerçekliği ile milleti ve devleti ile asla bagdasmayan bu aciklamalara en güzel cevabı AK PARTI Çankırı IL Bşk. Sn. Celal Kaman gibi YARENLER diyarinin saygıdeğer mensupları tarafından verilecegine olan inancımız tamdır.

Zekeriya ACIKGOZ
ÇANDEF Genel Başkanı

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018