Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

ATKARACALAR HOŞİSLAMLAR ANMA FESTİVALİ ÇOŞKU İLE KUTLANDI.

ATKARACALAR HOŞİSLAMLAR ANMA FESTİVALİ ÇOŞKU İLE KUTLANDI.
Advert

ATKARACALAR HOŞİSLAMLAR ANMA FESTİVALİ ÇOŞKU İLE KUTLANDI.

 22.düzenlenen Atkaracalar HOŞİSLAMLAR festivaline ÇANKIRI MİLLETVEKİLİMİZ HÜSEYİN FİLİZ, İSTANBUL AK parti milletvekili ,ÇANKIRI BELEDİYE BAŞKANI İRFAN DİNÇ,  ÇERKEŞ BELEDİYE BAŞKANI HASAN SOPACI,

 KURŞUNLU BELEDİYE BAŞKANI ŞAKİR KAYMAK, ÇARDAKLI BELEDİYE BAŞKANI OSMAN YILMAZ , SAÇAK BELEDİYE BAŞKANI RAMAZAN YARIM , ILGAZ BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ….  ÇANKIRI İLGENEL MECLİS BAŞKANI RUHİ ŞEKER, ATKARACALAR VE KUŞUNLU İL GENEL MECLİS ÜYELERİ DURSUN ÇİMEN VE AHMET ULUSOY, ÇANKIRI BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ HÜSEYİN BOZ, ÇERKEŞ AK PARTİ İLÇE BAŞKANI RECEP GÜNEY, ATKARCALAR KAYMAKAMI SELAMİ KORKUTATA,

 

ismini saymadığım iş adamı ve halk katıldı.  Program mehter takımın Atkaracalar tören alanına gelmesi ve mehter konseri ile başladı .mehteran takımına ilçe kaymakamı  Selamı KORKUTATA ve belediye başkanı Rıfat ALTINTOP plaket taktım etti.

Ardından semazen gösterisi oldu.

Semazen gösterisinin ardından da ATKACALARLI ÂŞIK YAŞAR GÖKSEL. ATKACALARLI MAHALİ SANATÇILAR YILMAZ ÇEVRÜK. MEVLÜT KUMKALE Akşam saatlerine kadar halk konseri verdi. Mahalli sanatçıların performansı mükemmeldi halk tarafından oldukça beğenildi. ÂŞIK YAŞARGÖKSEL İse okudu ATKARCALAR VE ÇANKIRI şiiri Çankırı belediye başkanı tarafından çok beğenildi. İRFAN DİNÇ tarafından çok beğenildi. Ardından Çankırı belediye başkanı irfan dinç halka kısa bir konuşma yaparak. Söyle seslendi ”bizler ak partili belediyeler olarak üzerimiz düşeni fazlası ile yapıyoruz, RIFAT başkanım tuttuğunu koparıyor. Maşallah Atkacalar sayesinde çok güzel olacak” dedi.

Atkaracalar belediyesine alınan iki araç için kurban kesildi ve halk konseri devam etti

Akşam saatlerinde ise milletvekilimiz Hüseyin filiz ve misafir vekil ile festivale geldi kısa bir konuşma yapan vekilimiz ,(video izleyin ) festival alanından ayrıldı.

Ardından Atkaracalar belediye başkanımızın konuşması 

Halk konseri RAMAZAN ÇELİK VE ÇİĞDEM GÜL konseri ile festivalin eğlencesi sona erdi

Ertesi gün ise hoş İslamlarda etli pilav ikramı yapıldı. Festivale yaklaşık 5 bin kışı katıldı. dışardan gelen misafirler oldukça beğenisini kazanan festivalde tek bir olumsuzluk bile yaşanmazken şimdiden gelecek sene yapılacak festival programı konuşulmaya başkandı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
HASAN AYRANCI ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİNE REKTÖRÜ OLMAYI HAK ETMİYORSUNUZ.
HASAN AYRANCI ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİNE REKTÖRÜ OLMAYI HAK ETMİYORSUNUZ.