Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

SİZDEN UTANIYORUZ

ÇANKIRI'YA KARA LEKE

SİZDEN UTANIYORUZ
Advert

CHP'li Ataşehir Belediyesi, terör örgütü PKK'nın kontrolündeki Şengal ve Rojava'ya TIR dolusu yardım gönderdi.

’’Geçtiğimiz günlerde ulusal ve yerel basına yansıyan, ’Ataşehir’den Şengal ve Rojava’ya Dayanışma’ adı altında çıkan haberlerde yardıma destek veren dernek ve STK’ların isim listesi arasında şehitler diyarı  ATAŞEHİR  ÇANKIRI DERNEĞİNİN olması, bu haber Çerkeş vuslat haber okurlarını ve Çerkeş’li çankırı’lıları üzdüğü gibi herkesi kahretmiştir

Çan-def bunun hesabını sormalı ve acilen başkan istifa etmelidir.

Çankırı derneğine siyaset bulaşmıştır.

Acilen gereği yapılmalıdır

Çankırı'dan haine destek çıkmaz bu bilinmelidir ÇAN-DEF genel başkanı Zekeriya Açıkgöz başkanım gereğini yapacağından hiç kuşkumuz yok. .

Bu dernekler açısından Çankırı tarihine kara leke olarak geçmiştir .ÇERKEŞ VUSLAT HABER OLARAK ATAŞEHİR ÇANKIRILILAR DERNEĞİNİ KINIYOR VE TANIMIYORUZ.

SİZDEN UTANIYORUZ

Şengal ve Rojava dedikleri bölgeler PKK terör örgütünün egemenliğindeki bölgeler. O bölgelerde ABD bayraklarıyla birlikte PKK bayrakları dalgalanıyor. Suriye PKK'sına ultra-modern silah yardımında bulunan ABD pekala bölge halkına gıda yardımında da bulunuyordur.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çankırı sevdalisi     0000-00-00 Neden yorumumu yayinlamadiniz
Çankırı sevdalısı     0000-00-00 Yanlı haber yapmayın size bu haberi kimlerin yaptırdığı aşikar.boyle birseyin gerçek olmadığını sizlerde çok iyi biliyorsunuz..
enes     2017-07-02 tamam her koşulda haklısı nız tek bir söz diyeceğim söz yok ama şöylede birşey var rojavaya pkklıların geçmesine izin veren akp değilmi pkk bayrağını Ankarada açtıran akp değilmydi bunlarıda paylaşırsan gerçekten gazeteci oursun
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
HASAN AYRANCI ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİNE REKTÖRÜ OLMAYI HAK ETMİYORSUNUZ.
HASAN AYRANCI ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİNE REKTÖRÜ OLMAYI HAK ETMİYORSUNUZ.