Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Ilgaz’da mahşeri kalabalık 5000 Kişi İle “Birlik Beraberlik Bereketiyle” İftarını Açtı..

Ilgaz’da  mahşeri kalabalık  5000 Kişi İle “Birlik Beraberlik Bereketiyle” İftarını Açtı..
Advert

Ilgaz’da  mahşeri kalabalık  5000 Kişi İle “Birlik Beraberlik Bereketiyle” İftarını Açtı..

Ilgaz Belediye Başkanlığımızın organize ettiği iftar programında tüm hemşerilerimizle bir araya geldik. Programda konuşan Başkan Çayır, Ilgaz’ı birlik beraberlik içerisinde daha ileri noktaya götürmek için çalıştıklarını anlatırken, siyasi ayrım yapmadan halkın her kesimine kulak verdiklerini ve hep birlik içerisinde büyüdüklerine vurgu yaptı.

Ilgaz’ı Türkiye’nin parlayan yıldızı haline getirmek için gece gündüz çalıştıklarını ifade eden Çayır, “Biz birlik beraberlik içerisinde gece gündüz demeden Ilgaz’ımız için çalışıyoruz. Yaptığımız her işte, gerçekleştirdiğimiz her projede, Ilgaz’ı bir adım ileriye taşıyan her adımda birlik ve beraberliğimizin gücü var. Biz bir olursak, daha iri ve daha diri oluruz. Ardımızda sizin gibi güzel, ağzı dualı insanlarımız oldukça kimse bizi yenemez. Bizim yapacak çok işimiz var. Şimdiden Ramazan-ı Şerifinizi ve Mübarek Kandilinizi kutluyor, hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sağolun Varolun.” dedi.

Ilgaz’da önemli gelişmeler yaşandığına vurgu yapan Çayır, Ilgaz’da doğalgaz çalışmalarının başlayacağını Ilgaz Halkının Çifte Bayram yaparak doğalgaz için ilk kazığın bayramdan sonra vurulacağı müjdesini verdi.

Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen iftar programı Kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı. Okunan ezan ile 5Bin kişi ile birlikte oruçlar açıldı. Başkan Çayır, misafirlerini tek tek ziyaret ederek teşekkür etti.

Yemeğin ardından Ilgazlılar Ramazana özel ezgiler ile Grup Yaren ekibiyle hoşça vakit geçirirken, çocuklarımızda Belediye Başkanlığımızın hazırladığı özel Ramazan programı ile (Hacivat-Karagöz, Meddah Gösterileri, Pamuk Şeker İkramı ve Osmanlı Şerbeti İkramı) eğlendiler.

Programa Bayramören Belediye Başkanı Halil Muratoğlu, MHP MYK Üyesi Kadir Şekerci, MHP İl Başkanı Hidayet Çelik, MHP Merkez İlçe Başkanı Bahadır Akbaba, MHP Kadın Kolları Başkanı Huriye Yılmaz, Sağlık Bakanlığı Daire Başkanı Hüdaverdi Kul, Türk Kamu Sen Çankırı Temsilcisi Nuh Yalçın, Türk Büro Sen Kadın Kolları Başkanı Betül Ayhan, ve birçok bürokratımız bizleri yalnız bırakmadı.

Tekrardan İftar Programımızda . Başkan Çayır Sayın Mustafa EKMEKÇİ’ye

(İstanbul Ilgaz Dernekler Birliği Başkanı ve Yönetim Kurulu)

Sayın Uğur KULAKSIZ’a

(Ankara Ilgaz Dernekler Federasyonu Başkanı ve Yönetim Kurulu)

Sayın Mustafa TANDUR’a

Sayın Kerim USLU’ya

Sayın Adnan ÇAYIR’a

Sayın Abdullah YAŞAR’a

Sayın Ramazan AYHAN’a

Sayın Yusuf GÜLER’e

Sayın Recep GÖKSU’ya

Sayın Osman AKBAK’a

Başkan Çayır  ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sağolun Varolun.” dedi.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
HASAN AYRANCI ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİNE REKTÖRÜ OLMAYI HAK ETMİYORSUNUZ.
HASAN AYRANCI ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİNE REKTÖRÜ OLMAYI HAK ETMİYORSUNUZ.