Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

ATKARACLAR HALKI İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

ATKARACLAR HALKI  İFTAR YEMEĞİNDE  BİR ARAYA GELDİ
Advert

Atkaracalar ilçesinde Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında ATKARACALAR Belediyesinin organize ettiği iftar programı belediyenin bu sene hizmete giren muhteşem ÖZLEYİŞ TOPBAŞ KÜLTÜR MERKEZİ DÜĞÜN salonunda gerçekleşti.  

Atkaracalar belediye başkanı RIFAT ATINTOPUN verdiği iftar yemeğine Atkaracalar Kaymakamı SELAMİ KORKUTATA. Çankırı belediye başkanı İRFAN DİNÇ, Çardaklı belediye başkanı OSMAN YILMAZ, Çankırı Ak parti il başkanı CELAL KAMAN Çerkeş ak parti ilçe başkanı RECEP GÜNEY , ak parti il genel meclis üyesi AHMET ULUSOY , Atkaracalar İlçe Müftüsü Ramazan ÖKTEN kurum amirleri ile yaklaşık 500 vatandaş katıldı. 

İftar programının bitmesinin ardından ilçe Kaymakamı SELAMI KORKUTATA ve Belediye Başkan RIFAT ALTINTOP Ak parti il genel meclis üyesi AHMET ULUSOY ve yanındakiler kahvede oturup vatandaşlarla çay içip bir süre sohbet etti. Atkaracalar belediye başkanı Rıfat ATINTOP Çerkeş vuslat habere "Bir Lokma Ekmeği paylaşmanın tadı İftarda çıkar. Bir bardak suyun Değeri iftarda gösterir kendini.Bütün güzel tatların sofralarımızda birleşmesi ve tuttuğumuz Oruçların Kabul olması dileğiyle Bugünkü İftarımızı Kültür Merkezimizde hep beraber yapıyoruz.uzaktan ve yakından katılım sağlayan tüm Hemşehrilerimize Teşekkürlerimi ve Saygılarımı sunarım." dedi

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018