Advert
Advert

MÜDÜRÜME DOKUNMA

MÜDÜRÜME DOKUNMA
Advert

Çerkeş ziraat Bankası Şubesi Müdürü Şener ÇAĞLAYAN Çerkeş’teki 4 yıl 4 ay hizmetinin ardından Kastamonu ziraat Bankası Taşköprü Şubesine atandı.

 

Çerkeş de ziraat Bankası Şubesi Müdürü Şener ÇAĞLAYAN gideceğini duyan halkta duyduklarına inanmadı halkta soğuk duş etkisi yapan bu tahin oldukça Çerkeşde  tepki ile karşılandı.

 Çerkeş halkı tarafından tepkiler o kadar çok büyüktü  hatta bazı köy muhtarları  ve hayvancılık ile geçinen halk imza kampanyası yapılmasına kadar verdı.

Halk ile görüştüğümüz de bazı kimseler ise Çerkeşde  çalışan hayvancılığın büyümesinde katkısı olan ziraat Bankası Şubesi Müdürü Şener Çağlayan’ının acele tahininin çıkmasının çok manidar olduğunu söylediler.
Çerkeş vuslat haber olarak müdürümüze tayini sorduk

 

“Burada çok güzel günler geçirdik, çok güzel dostluklar kazandık. Hizmetlerimiz yürütürken tüm kurumlardan destek aldık, onlarla birlikte bu hizmeti yürüttük. Çerkeş’te hayvancılığın büyümesinde katkımız olduğunu düşünüyorum. Bugüne kadar istemeyerek birilerini kırdıysam kusuruma bakmasınlar. Benim hiç kimseye bir gönül kırgınlığım yok. Ben herkese hakkımı helal ediyorum, sizlerden de helallik istiyorum” şeklinde konuştu.

Şimdi neler olacak halk merak ediyor

Halka rağmen müdür gidecek mi?

Yoksa ben istedim böyle olacak gidecek. denilecek merak konusu.A

ziraat Bankası Şubesi Müdürü Şener ÇAĞLAYAN
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Taşköprü büyüktür Çerkeş     2017-05-14 taşköprü merkez ilçe nüfusu 17.000---bu demekki çerkeşten iki misli daha fazla nüfusa sahip.hal bu yani çerkeşten daha büyük bir ilçeye müdür olmuş.bunun neresi sürgün. ama en komii eski mhpçerkeş belediye başkanı facede bu tayinin 2019 başkanlık seçiminde çerkeşte akp nin oy oranını azaltacağını yazmış.Ve demiş bu karardan dönülmeli ve siyasetçilerin bunu yapabileceklerini yazmışki çok garipsedim bu yorumu.ziraat bankasının hangi müdürü çerkeşte 4.5 yıl görev yaptı???*
4 yıl 4 ay neresi acaip     2017-05-12 çerkeşte hangi banka müdürü 4 yıl 4 ay kaldıda bu tayine hayret etmektesin turan kardeş.devlet memuru elbet tayin olacak ne var bunda.nedir normal olmayan bu işte.4buçuk yıl görev yapmış üstelikte taşköprü gibi büyük bir şubeye müdür yapılarak tayin edilmiş.nedir anormal olan.ne büyük tepkisi ya.bizde çerkeşte yaşıyoruz ne büyük tepkisi.Birde yazıda tayin yerine tahin yazılmış iki defa.ne olur düzeltin kardeş ya.ne tahini ya.yakışmaktamı sana turan kardeş.neyin tepkisi bu
ziraatçı     2017-05-11 müdürüne sahip çık çerkeşli.böyle müdür gelmez bir daha çerkeşe.durdurun şu tayini çerkeşin siyasetçileri.çok mu zor?isterseniz bir telefonla durdutturursunuz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018