Advert
Advert

AK PARTİ’DE NÖBET DEĞİŞİMİ SELAMİ KAPLAN MECLİSTE

AK PARTİ’DE NÖBET DEĞİŞİMİ SELAMİ KAPLAN MECLİSTE
Advert

AK PARTİ’DE NÖBET DEĞİŞİMİ SELAMİ KAPLAN MECLİSTE

Ak-Parti_cankirili-adaylar_selami-Kaplan-0Ak Partili üye Yıldız Pektaş’ın ataması nedeni ile boşalan Ataşehir Belediye Meclisi Ak Parti Üyeliğine yedek listede 1.sırada yer alan 17. Sıra adayı Selami Kaplan geldi.

 

Ataşehir Belediyesi Ak Partili Meclis Üyeleri arasında görev değişim gerçekleşti. Ak Partili üye Yıldız Pektaş’ın memuriyet ataması nedeni ile boşalan Ataşehir Belediye Meclisi Ak Parti Üyeliğine yedek listede 1.sırada yer alan 17. Sıra adayı Çankırılı Selami Kaplan geldi. Selami Kaplan Ataşehir Belediye Meclisi’nde Çankırı temsilcisi olarak yer aldı.

Selami Kaplan’ın önünde yedek listenin başında yer alan 16.sıra adayı Yıldız Pektaş ise 1.sıradaki adaylıkla meclis üyeliğine seçilen Hande Bozatlı’nın milletvekili adaylığı gerekçesi ile istifası üzerine Ataşehir Belediye Meclisi üyeliğine gelmişti.

Ataşehir Belediye Meclis Üyeliği 17. Sıra adayı iken yedek listenin 1’nci sırasında yer aldığı için Yıldız Pektaş’ın istifası üzerine boşalan Ak Partili üyeliğine gelen Selami Kaplan dönem sonuna kadar meclis üyesi olarak görev yapacak.

Ak-Parti_cankirili-adaylar_selami-Kaplan-2

Recep Kenan/itvhaber.com

Selami Kaplan
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018