Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

ILGAZ'DA YÜREĞİMİZ YANDI. 27 EV KÜL OLDU.

ILGAZ'DA YÜREĞİMİZ YANDI. 27 EV KÜL OLDU.
Advert

 

Serçeler Köyü'nde bilinmeyen bir sebeple çok büyük bir yangın çıktı... Köyün yarıya yakını maalesef yanmış durumda. Şükürler olsun ki Can kaybı yok. Ancak, evlerin  bazılarının 70, 80 senelik  akşab bina olması asabıyle ağaçların kağıt gibi yanması ve rüzgar sebebiyle hemen  kontrol altına alınamamasına sebeb oldu  Ilgaz İtfaiyesi, Çerkeş Orman bölge Müdürlüğü ekipleri Kurşunlu ,Korgun Çankırı, Tosya belediyelerinin itfaiye ekiplerinin başarılı çalışması sonucunda.

 saat:14.00 itibarı ile yangın kontrol altına alınarak söndürüldü. Soğutma çalışmaları yapılıyor.

Ilgaz Belediye Başkanı Arif Çayır'da yangın bölgesine gelerek çalışmaları yerinde inceledi. Yaklaşık 27 evin tamamen yandığı ve kullanılamaz halde olduğunu Şerçeler köyünde Evi yanan vatandaşları teselli etti. Gereken  yapılacağını valimize göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı teşekkür etti.

Ilgaz Belediye Başkanı Arif Çayır Çerkeş vuslat habere yaptığı açıklamada “ Böylesi acı bir olayın tekrardan yaşanmaması umuduyla Tüm Ilgaz Halkına Geçmiş Olsun.”dedi 

Ilgaz Belediye Başkanı Arif Çayır Şerçeler köyünde yangın 27 EV KÜL OLDU. YANGIN köy şerçeler ılgaz arif çayır
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
arif çayır     2017-04-03 başkanım iktidar yardımı almadan ılgaza hizmet veriyor .işte bu tür olaylarda belli olur başkanlık halkının yanında olan başkana şeçimdede biz yanında oluruz ılgaz haberi için turan kardeşim teşekkürler
efsanesin     2017-04-03 turan vallaha helal olsun ne ara video buldun ne ara fotoları buldun vallaha helal olsun teprikler arkadaşım.sayende istanbul çerkeşde ne olup bitiyor öğreniyoruz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
HASAN AYRANCI ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİNE REKTÖRÜ OLMAYI HAK ETMİYORSUNUZ.
HASAN AYRANCI ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİNE REKTÖRÜ OLMAYI HAK ETMİYORSUNUZ.