Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

ÇERKEŞ VUSLAT HABERE ALÇAK İFTİRA

ÇERKEŞ VUSLAT HABERE ALÇAK İFTİRA
Advert

 

 

 

Çerkeş vuslat habere alçak şuçlama.

Çerkeş  sosyal dayanışma ve yardımlaşma derneği  19 ŞUBAT ta yapacağı kongre öncesi paniklemiş olmalı ki ne dediğini de bilmiyor artık.

Çerkeş  sosyal dayanışma ve yardımlaşma derneği  basın bildirisi yapmış.

 Basın bildirinizi söylediler okudum bana ait suçlamalara cevap verip  konuyu kapatacağım. İşte sizlerde okuyun

 

 Sevgili Çerkeşliler Bizim ile ilgili basın açıklamasın  da şu cümleler yer alıyor Çerkeş vuslat haber için .” Kimler tarafından yazdırıldığını bildiğimiz bu çirkin saldırı karşısında açıklama gereğini duyduk.” Diyorsunuz.

Gayet güzel, şimdi beni iyi  dinle  başkan bu yazıyı yazdıranı açıklamaz isen YALANCISIN müfterisin   açıkladığın isim her kim ise SÖYLEMEZ İSEN YİNE ispat edemezsen yine alçak bir yalancısın  sen  kimsin ki Yıllardır Çerkeş’lilere gerek gurbette gerek çerkeş’te hizmet veren  gazeteme ve benim ekmek tekneme kara çalıyorsun.   UTANMADAN onun bunun yazı yazdırdığını  söylüyorsun . YAZIK ÇERKEŞ’IN SENİN GİBİ BİR BAŞKANI VARYA UTANIYORUM SENDEN HÜSEYİN NEŞRİ .

Çerkeş vuslat haber  onun bunun lafı ile ısmarlama şipariş haber yapacak bir gazete değil sen kongre yaklaşırken  neyin telaşındasın bana bu alçak iftirayı atıyorsun sana yazıklar olsun.

İftira attiyorsun yalan söylüyorsun  İSPATLAYAMAZ İSEN  HÜSEYİN NEŞRİ YALANCISIN müfterisin.

Bu lafları bana biri söylese mahkemeye veririm

AMA BEN SANA SÖYLÜYORUM.

Ben sana iftira atmadım

Evet seni eleştirdim 

Dedim ki : neden derneğe hizmet etmiş eski başkanlar yoktu.neden yoktu yazdım.  

Dedim ki  Köylü şehirli ayrımı demeye dilim varmıyor da unutulmuştur deyip geçtim bazı isimleri orda göremeyince TAM BİRLİK OLALIM DERKEN YENİDEN KÖYLÜ ŞEHİRLİ AYRIMI OLMASIN! Yazdım.

 

Dedim ki bağlı olduğunuz Çankırı’nın Ankaradaki 2. en büyük federasyon başkanına hoş geldiniz denilmemesi federasyon başkanın yeri protokol masası olması gerekirken köşede bir yer gösterilmesi  size hiç yakışmadı Hüseyin Neşri! Dedim.

DEDİM Kİ Çerkeşlilerin her an gidip diğer Çerkeşliler ile hasret giderebileceği organizasyon için bundan böyle ÇER-Def’i tercih edeceğiz en azından tanıdıklarımızı görüyoruz tanımadıklarımız ile de tanışıyoruz kaynaşıyoruz. En azından 1000 den  fazla insan geliyor dedim zorunamı gitti.

DEDİM Kİ  Bırakın artık sadece arkadaşlarının katıldığı mantı günlerini. Gezmeleri birazda öğrencilerimize burs vermek, gençlerimiz için okuma salonları açmak, gibi faydalı işler yapın.dedim

 SON OLARAK   Derneğine aidat bile toplayamıyorsun bırak toplayan bir başkan gelsin dedim çok mu alındın.

OYSA BAK SEN DİYORSUN Kİ Bencillik, gurur, kıskançlık ve düşmanlık duygularından kurtulamayan insanlar, yöneticilik yapamazlar.

BENİM GÖZLEMLERİME GÖRE  TÜM BU MEZİYETLER SENDE MEVCUT .

 Bırak ki yapa bilen biri gelsin bu yazdıklarımın ve önceden yazdıklarımın  halen ve her daima arkasındayım ve arkasında durmaya devam edeceğim.

 

SEN NE YAPTIN şimdi , BANA HAKARET ederek  İFTİRA Atarak yalan yanlış asılsız açıklama ile nereye vardın ?

ŞİMDİ ATTIĞIN İFTİRAYI İSPATLAMAYA DAVET EDİYORUM 

BAŞKAN  EĞER İSPAT EDEMEZSEN  SANA ÇERKEŞLİLERİN NE DİYECEĞİNİ BİLİYORSUN.

Başkan  dahi olsan ispatlamdığın sürece adın senin yalancı Neşri kalacak.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
editör     2017-02-20 çogunluk sağlanamamış haftaya ertelenmiş
Seçim ne oldu?     2017-02-19 bugün seçim vardı dernekte.sonucunu haber yaparsanız seviniriz Turan Bey.saygılar
TARUMAR OLDUN     2017-02-18 Müslümanlara suizan, zulüm etmek, mallarını gasp etmek gibi ve haset, iftira ve yalan söylemek ve gıybet etmek gibi haramdır. (Hadika)
HAKİKAT     2017-02-18 ÇEK PİS ELLERİNİ VUSLAT HABERDEN . KONUŞMA YILAN DİLİN İLE İLERİ GERİ KÖYLÜ DÜŞMANI YALANCI İSPAT EDERSEN İSEN SANA ATILAN İTHAMLARI BEN BU YORUMDAN DOLAYI ÖZÜR DİLERİM YOKSA BENDE SİZE YALANCI NEŞRİ ABİ DİYECEĞİM
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017-2018  ÇERKEŞ 19 mayıs Ç.P.L Eğitim - Öğretim yılı TÜBİTAK Bilim Fuarına büyük ilgi vardı.
2017-2018 ÇERKEŞ 19 mayıs Ç.P.L Eğitim - Öğretim yılı TÜBİTAK Bilim Fuarına büyük ilgi vardı.
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...