Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

ÜNİVERSİTE GETİRMEK KİFAYETSİZ MUHTERİFLERİN BOYUNU ÇOK AŞAR; HAMZA İNKAYA

ÜNİVERSİTE GETİRMEK KİFAYETSİZ MUHTERİFLERİN BOYUNU ÇOK AŞAR; HAMZA İNKAYA
Advert

ÜNİVERSİTE GETİRMEK KİFAYETSİZ MUHTERİFLERİN BOYUNU ÇOK AŞAR; HAMZA İNKAYA

Şeyh Edebalı’lı ne güzel söylemiş
“—-Cahil ile dost olma: İlim bilmez, irfan bilmez, söz bilmez; üzülürsün.
—-Saygısızla dost olma: Usul bilmez, adap bilmez, sınır bilmez; üzülürsün.

Saçak eski belediye başkanı Hamza İnkaya’nın değerli kaymakamımız Cengiz Ünsal’ın vedada yemeğinde yaptığı konuşma Ulukoca Şeyh Edebalı’nın sözlerinin özeti gibi

 Güzel bir kış akşamı  nezih  bir veda yemeği, güzel konuşmalar oldu. şiirler okundu .yemekler yenildi. Hediyeler verildi. İsteyen herkes duygu ve düşüncelerini anlatıp vedasını yaptı. Belediye başkanı konuştu ve en son veda konuşmasını da değerli kaymakamımız Cengiz Ünsal yaptı.

Sonra her ne hikmetse  önce Şükrü Tarhan sonrada Hamza İnkaya  eline mikrofonu (son konuşmadan sonra konuşmak adabsızlıktır) aldı konuştu. AK Partiyi Ak parti belediye başkanın yanında Ak parti ilçe başkanın yanında eleştirmeye ve Çerkeş gelen üniversiteyi kendilerinin getirmiş gibi bir paye çıkartmayı marifet saydı. Oysa üniversiteyi getiren şu an ki belediye başkanı ve milletvekilimizdi bunu bilemedi cahil. Üniversite getirmek kifayetsiz muhterislerin boyunu çok aşar;  sayın sabık başkan keşke sen Saçak için neler yaptığını, hangi eserleri kazandırdığını anlatsaydın da kulaklarımızın pası silinseydi daha iyi olurdu

Çerkeş belediye Başkanı Hasan Paşa’da aldı eline mikrofonu verdi ağzının payı

Demem o ki edep edep edep

 

 

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
m.ali     2016-12-18 ılgaz nasıl yüksek okulunu getirdiyse çerkeşte getirecektir.çerkeş ççankırının en güçlü ilçesidir.yakın zamanda gelir inşallah..
E. AKKAYA     2016-12-17 Başkan vardır seçilir, o ilçeyi o beldesi ihya eder. Başkan vardır seçilir, Kendini ihya eder. Sonunda bunun takdiri o ilçede o beldede oturan ve oy kullanan seçmene aittir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018