Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ İLÇESİNE ÇERKEŞLİ KAYMAKAM

İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ İLÇESİNE ÇERKEŞLİ KAYMAKAM
Advert

Çankırı- Çerkeş  Güzelyurt  köyünden olan  Hemsehrimiz Nazilli (Eski) Kaymakamı Sn. Mehmet OKUR, İstanbul - BEYLIKDÜZÜ Kaymakamlığı görevine atanmistir. Nazillide efsane kaymakam olarak ünlenen Mehmet Okur Nazilli halkının sevgilisi haline gelen Kaymakam Mehmet Okur, İstanbul’un Beylikdüzü Kaymakamlığına atandı.

Mehmet OKUR Kimdir?

1962 yılı Çankırı - Çerkeş İlçesi Güzelyurt Köyünde doğmuştur. İlk ve ortaokulu Ankara'da, liseyi 27 Mayıs Lisesi'nde, Çerkeş'te bitirmiştir. 1981 yılında girdiği Siyasal Bilgiler Fakültesi 'nden 1985 yılında mezun olduktan sonra bir süre Başbakanlıkta çalışmıştır. 1987 yılında Kahramanmaraş Kaymakam Adayı olarak mesleğe girmiş ve sırasıyla Pazar Kaymakam Vekili, Kıbrıscık, Tortum, Midyat, Hacıbektaş, Yatağan ve Elmadağ Kaymakamı olarak görev yapmıştır.

2000-2001 yılları arasında İngiltere'de London - Middlesex Üniversitesi'nde Yüksek Lisans yapan ve Milli Güvenlik Akademisi 56. Dönem Müdavimi olan Kaymakamımız, evli ve üç çocuk babasıdır. 13 Ekim 2006 tarihinden itibaren Gaziantep Vali Yardımcısı olarak görev yapan OKUR, 26 Eylül 2011 tarihi itibariyle Nazilli Kaymakamlığına atanmış ve son Kararname ile de BEYLIKDUZU Kaymakamlığı görevine  geldi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017-2018  ÇERKEŞ 19 mayıs Ç.P.L Eğitim - Öğretim yılı TÜBİTAK Bilim Fuarına büyük ilgi vardı.
2017-2018 ÇERKEŞ 19 mayıs Ç.P.L Eğitim - Öğretim yılı TÜBİTAK Bilim Fuarına büyük ilgi vardı.
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...