Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

İŞTE ÇERKEŞ'İN YENİ KAYMAKAMI Murat Çağrı ERDİNÇ

İŞTE ÇERKEŞ'İN YENİ KAYMAKAMI Murat Çağrı ERDİNÇ
Advert

 İçişleri Bakanlığınca hazırlanan kararnameyle 616 mülki idare amirinin görev yeri değiştirildi. 12 mülki idare amirinin de bakanlık bünyesindeki görev yerlerinde değişikliğe gidildi. Kararnameye göre, 396 ilçe kaymakamı ile 106 vali yardımcısının yeri değiştirilirken, 75 kaymakam ve vali yardımcısı il hukuk müşaviri olarak görevlendirildi.

İçişleri Bakanlığınca hazırlanan kararnameyle 616 mülki idare amirinin görev yeri değiştirildi. 12 mülki idare amirinin de İçişleri Bakanlığı bünyesindeki görev yerlerinde değişikliğe gidildi. Kaymakam ve vali yardımcılarının görev yerlerinin değiştirilmesine ilişkin Mülki İdare Amirleri Atama ve Yer Değiştirmesi Kararnamesi, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı. Kararnameye göre, 616 mülki idare amirinin görev yerinde değişiklik yapıldı.  
Gerede Kaymakamı Arslan Yurt’un yerine ise Çerkeş Kaymakamı Cengiz Ünsal atandı. CENGİZ ÜNSAL'A YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLİYORUM.
 

ÇERKEŞİMİZE ATANAN YENİ KAYMAKAMIMIZ MURAT ÇAĞRI ERDİNÇ 
Çerkeş ‘imize atanan Sayın Murat Çağrı ERDİNÇ sizin için araştırdık

 1975 yılında Ankara'da dünyaya gelen Sayın Murat Çağrı ERDİNÇ, İlk ve ortaöğrenimini Ankara' da tamamladıktan sonra 1999 yılında Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat (İngilizce) Bölümünden Mezun oldu. Öğrencilik yıllarında Coca-Cola, T.İş Bankası, T.Halk Bankası' nda staj ve geçici sözleşmeli personel statülerinde görev yaptı ve H.Ü. Ekonomi Kulübü Başkanlığı görevlerini yürüttü. Öğrenciliğini mütakip askerlik görevini ifa ederek, memuriyet hayatına 2001 yılında T.C. Başbakanlık Dış Ticaret Müşteşarlığı' nda Denetmen Yardımcısı olarak başladı ve 2004 yılında İçişleri Bakanlığı' nın açmış olduğu Kaymakamlık sınavları neticesinde Antalya Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirleri ailesine katıldı. Üç senelik Kaymakam adaylığı dönemi süresince Bakanlık tarafından çeşitli eğitim programlarına katıldı ve Kırıkkale Çelebi, Karakeçili ve Eskişehir İnönü İlçelerinde toplam sekiz ay Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulundu. Yurtdışı Eğitimi için Fransa'da bulunan Franche-Comtê Üniversitesi' ne bağlı Centre de Linquistique Appliquee- Besançon' a gönderildi. Buradaki eğitimi sonucunda Fransa Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen DALF Sınavı sonucu ileri düzey Fransızca diploması olan DALF C1' i almaya hak kazandı. 91. Dönem Kaymakamlık kursu sonucunda kura çekme sureti ile Denizli İli Bekilli İlçe Kaymakamlığına atanarak 19/03/2007- 17/08/2009 tarihleri arasında görev yaptı. 25/07/2009 tarih ve 2009/11095 sayılı Müşterek Kararname ile Denizli İli Bekilli İlçe Kaymakamı iken, 27/08/2009 tarihinde Tunceli Pertek'teki görevine atandı. 2011 yılında Tunceli Pertek Kaymakamı iken Malatya Vali Yardımcılığına atandı. Son olarak Malatya Vali Yardımcısı iken 02/09/2014 tarih ve 2014/1032 sayılı Müşterek Kararname ile İlçemiz Kaymakamlığına atanan Murat Çağrı ERDİNÇ 08/10/2014 tarihinde İlçemizdeki görevine başlamıştır.    

    Murat Çağrı Erdinç, Lisanslı satranç oyuncusudur. Okumak, şiir yazmak, satranç ve basketbol oynamak hobileri arasında yer almaktadır. Çok iyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Evli ve Özgü Şiir adında bir kızı olup, eşi Azize Figen ERDİNÇ T.C. Başbakanlık Dış Ticaret Müşteşarlığı' nda Denetmen olarak görev yapmaktadır.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017-2018  ÇERKEŞ 19 mayıs Ç.P.L Eğitim - Öğretim yılı TÜBİTAK Bilim Fuarına büyük ilgi vardı.
2017-2018 ÇERKEŞ 19 mayıs Ç.P.L Eğitim - Öğretim yılı TÜBİTAK Bilim Fuarına büyük ilgi vardı.
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...